- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Володимир СЕНИЦЯ: "Від сьомого класу мене вів "Шахтар"

12 Лютого 2019 (18:20)

Новачок футбольного клубу "Калуш" розповів про початок футбольної кар'єри та дебют в Українській Прем'єр-лізі.

- Розкажи як почав займатися футболом? Хто твій перший тренер?
- Після четвертого класу друзі зі школи покликали на заняття до Калуської ДЮСШ. Моїм першим тренером був Петро Михайлович Олійник.

- Як потрапив до академії "Карпат"?
- Спочатку запропонували поїхати до Львова на перегляд. Після першого етапу оглядин повідомили, що пройшов відбір і відправлюсь разом з командою на збори. Згодом, після двох днів зборів, я потрапив до Академії.

- Пам'ятаєш свій дебют в Прем'єр-лізі?
- Звісно, добре пам'ятаю. Насамперед вдячний Сергію Ларіоновичу Зайцеву, який вів мене до цього та довірив мені тоді місце в основному складі. Від самого матчу залишились лише приємні спогади, тільки, на превеликий жаль, ми тоді не зуміли перемогти.

- Ти був одним з найперспективніших гравців "Карпат", та влітку покинув команду. Чому так сталось?
- Від сьомого класу навчання в Академії мене вів "Шахтар". Та кожного разу відмовляли "гірникам" - то я не був впевнений усвоїх силах, то "Карпати" робили все, щоб я залишився.

За півроку до завершення контракту з "Карпатами" прийняв рішення змінити команду, та влітку минулого року уклав контракт з новим менеджером. На жаль, все склалось не так, як планувалось і фактично три місяці провів поза футболом, аж поки не потрапив до "Балтика".

- Як виник варіант з ФК "Калуш"?
- В мене були пропозиції з Польщі, команд Першої ліги. Та порадившись з менеджером вирішили, що краще повернутись до рідного міста. Саме тут можна добре попрацювати, проявити себе, адже тут є всі умови для тренувань.

- Твої побажання нашим вболівальникам.
- Насамперед хочеться побажати завжди залишатися з нами, не залежно від результатів і підтримували нас. Ми в свою чергу будемо робити все для перемоги і ми залишались одним цілим з нашими найпалкішими вболівальниками!

Інформаційна служба ФК "Калуш"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.