- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

У галицьких «Карпат» амбітні плани

17 Лютого 2019 (12:07)
16 лютого на перше тренування у новому році зібрались футболісти ФК «Карпати» Галич. А почався робочий рік у гравців із декількох сюрпризів: для початку – перші настанови проводились у спеціально облаштованому прес-центрі «Карпат»; далі – команді були представлені два тренери, а на завершення – озвучені оновлені плани на сезон і на наступний рік. Та про все – за порядком.

На перше тренування прибуло 16 виконавців, до котрих звернувся президент команди Володимир Магаль, котрий наголосив на тому, що керівництво команди розпочало процес атестації до змагань у другій футбольній лізі України та представив тренерів. Ними стали Петро Русак та Володимир Рудницький. Також Володимир Васильович ще раз (заочно - ред.) подякував за роботу тренеру Андрію Нестеруку, котрий перебрався у Калуш та зазначив, що команду залишили четверо гравців: воротар Михайло Макогон, польові Назарій Данів, Ігор Кушецький та Тарас Томин. Також президент зазначив, що наразі досягнуто домовленостей з чотирма новими виконавцями, котрі згодом приєднаються до галицького колективу. «Тож успіхів нам усім! Все буде добре» - підсумував Володимир Магаль.

Тренер Петро Русак зазначив, що радий розпочати роботу з «Карпатами» і сподівається у цьому році допомогти насамперед зберегти, а ще краще – посилити цей хороший колектив, а також виграти кубок області (єдиний трофей, котрий наразі галичани ще не вигравали – ред.). «Щодо глобальніших завдань – то у кожному матчі ми гратимемо на перемогу, намагатимемося гідно завершити виступи в аматорському чемпіонаті і готувати а також переглядати нових гравців до другої української футбольної ліги» - зазначив Петро Романович.
Тренер Володимир Рудницький озвучив графік тренувань та зазначив, що на збори команда заїжджає 9 березня. До слова, тренування команда проводитиме як у Галичі, так і в Бурштині. А про найближчі плани - 2 березня команда Русака-Рудницького зіграє товариський матч із ФК «Калуш».
Також керівництво команди зазначило, що планує організувати команду U-19, котра б також змагалась у загальноукраїнських змаганнях юнаків і стала достойним резервом для основного колективу галицьких «Карпат».

Прес-служба ФК "Карпати" Галич
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.