- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

В Івано-Франківську пройшов традиційний турнір серед дівочих команд.

05 Березня 2019 (13:15)

Вже вп’ятнадцяте ДЮСШ №3 організовує традиційний Всеукраїнський турнір з футзалу серед дівочих команд.

Минулими вихідними, з 1 по 3 березня, в нашому місті проходив традиційний Всеукраїнський турнір з футзалу серед команд дівчат 2003 р.н. і молодших. Змагання присвячені дню прав жінок та миру. ДЮСШ №3 вже п’ятнадцятий рік поспіль організовує даний захід для популяризації та розвитку дівочого футболу у місті та на Прикарпатті.

Цьогоріч у ювілейному турнірі взяло участь 12 команд з різних куточків України. Змагання відбувалися в 2 етапи. У відбірковій частині змагань команди були розділені на чотири групи по три команди, де визначалися учасники фінального етапу у трьох лігах. Переможці своїх груп потрапили у Золоту лігу, команди що зайняли другі місця сформували Срібну лігу, а треті потрапляли у Бронзову лігу, де в іграх між собою визначали переможця та призерів кожної з ліг.

Преможцями Бронзової ліги стала команда Косівської ДЮСШ «Гірське орлятко», друге та третє місце зайняли ДЮСШ Тлумацької ОТГ та команда «Ангели» з Івано-Франківська відповідно, на четвертій сходинці команда ЖФК «Станіславчанка» м. Івано-Франківськ, що брала участь в турнірі поза конкурсом. У сірбній лізі перемогу святкували гості з Чернігівщини – ДЮСШ Прилуцького району. На другій сходинці фінішували дівчата ДЮСШ смт Маневичі Волинської області, третіми стала «Надвірняночка-Богородчрночка» м. Надвірна, четверте місце у ДЮСШ №1 м. Львів. У Золотій лізі, куди потрапили дві команди ДЮСШ №3, «Горохівчанка» Горохівського району та СДЮСШОР «Юність» м. Чернігів, у безкомпромісній боротьбі перемогу вибороли дівчата з Чернігова, друге місце у ДЮСШ №3-І, третю та четверту сходинку посіли «Горохівчанка» та ДЮСШ №3-ІІ відповідно.

Всі 12 команд нагородженні грамотами та медалями відповідного зразка, переможці бронзової та срібної ліг кубками, переможець Золотої ліги головним перехідним кубком, команди що посіли четверті місця нагородженні медалями за участь у XV ювілейному турнірі. Також було визначено та нагороджено грамотою і невеличким призом кращого гравця у кожній з команд і, звичайно, трійка кращих гравців турніру загалом.

Кращими гравцями у командах стали:

ЖФК "Станіславчанка" - Нагорняк Кароліна

"Ангели" - Зінько Ельвіра

Тлумацька ОТГ - Надвірнянська Катерина

Косівська ДЮСШ - Равнишин Анастасія

ДЮСШ №1 м. Львів - Шапель Вікторія

"Надвірняночка-Богородчаночка" - Бойчук Юлія

Маневицька ДЮСШ - Шевчук Оксана

ДЮСШ Прилуцького району - Бабич Богдана

ДЮСШ №3-ІІ - Дідійчук Вікторія

"Горохівчанка" - Палій Марія

ДЮСШ №3-І - Мострянська Ліана

"Юність" м. Чернігів - Коваленко Катерина

Кращий воротар турніру - Хоминець Антоніна (ДЮСШ №3-І м. Івано-Франківськ)

Кращий бомбардир турніру - Савічева Крістіна (ДЮСШ Прилуцького району)

Кращий гравець турніру - Ображій Вероніка ("Юність", м. Чернігів)

Хочемо подякувати за допомогу у проведенні турніру та придбанні нагород управлінню спорту Івано-Франківської ОДА, Департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради, Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради, Івано-Франківській обласній федерації футболу, директорам ЗШ №28 та ЗШ №24.

ЖФК "Станіславчанка-ДЮСШ-3"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.