- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Галицькі Карпати перемогли в товариському матчі

07 Березня 2019 (20:41)

Вчора галичани провели свій третій спаринг в рамках підготовки до весняної частини чемпіонату.

Карпати (Галич) - ФК Бережани (Тернопільська обл)- 2:1
Склад ФК «Карпати»: Плетеницький, Кащій, Нестерук, Грабець, Вовчук Я., Тітунін, Кримінський, Третяк, Турчанський, Драган, Кицька.
Заміни: Петрик, Федорняк, Прошак, Вовчук Ю., Гречух, Мильович.

Дещо послаблені (через різного роду травми та хвороби не змогли взяти участь у матчі Легкий, Денега, Слободян та Комар) галичани все ж одразу взялися за справу. Тож гол не заставив себе довго чекати: вже на другій хвилині матчу Третяк подав кутовий з лівого флангу і, після сумбурних дій бережанських захисників м’яч потрапив до Турчанського, котрий проштовхнув його у ворота. 
Той же Турчанський мав нагоду відзначитись із штрафного на 16 хвилин матчу, проте влучив у стійку. Натомість тернополяни свій шанс використали: на 20 хвилині прямим ударом із штрафного (теж з лівого флангу атаки) гол забив Ігор Швець. За дві хвилини ФК «Бережани» мали нагоду відзначитись вдруге, проте Плетеницький зреагував.
Далі команди відвели гру більше до центра поля і намагалися закидати круглого на швидких (з обох сторін) вінгерів.
У другому таймі, як і годиться в товариських зустрічах, тренери почали робити заміни, тож гра мала дещо рваний характер. Вже під завершення матчу захисти обох команд, втомлені достатньо в’язким полем, почали давати тріщини, тож гострі моменти з’являлися біля обох воріт. Одним із моментів скористався Кицька, котрого на побачення з воротарем гостей знову вивів Кримінський (до, слова, Богдан у цьому матчі грав у центрі, а не на звичній для себе позиції захисника). Ярослав з першої спроби не забив, проте з другої все ж перекину воротаря ФК «Бережани». Гол був забитий на 65 хвилині.
Ще один супермомент був у галичан на 80 хвилині, коли після прострілу з флангу гол мав забивати молодий Мильович, проте везіння було на боці гостей. Тож 2:1. Рахунок по грі.
9 березня ФК «Карпати» заїжджає на збір у «СОКІЛ». На 10 березня там же планують провести черговий спаринг, проте з ким відбудеться гра - наразі не відомо.
Нагадаємо, у Тернопільській області чемпіонат проходить за системою весна-осінь. Чемпіоном у минулому році знову стала команда «АГРОН» (суперник галичан у аматорському чемпіонаті). Натомість ФК «Бережани» завершили змагання на четвертій сходинці.

За матеріалами ФК Карпати (Галич)

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.