- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Контрольний матч. «Торпедо-БелАЗ» (Жодіно) - «Прикарпаття» - 1:0

11 Березня 2019 (21:59)

11 березня "Прикарпаття" провело свій четвертий контрольний матч в рамках навчально-тренувального збору, який підходить до завершення у турецькому Белеку. Цього разу суперником івано-франківців була п'ята команда Вищої ліги чемпіонату Білорусі - "Торпедо-БелАЗ" з міста Жодіно. Долю цього поєдинку вирішив один гол, забитий білорусами на початку другого тайму. У підсумку підопічні Володимира Ковалюка зазнали мінімальної поразки - 0:1.

На першому зборі "торпедівці" здобули дві перемоги над сильними суперниками з російського і казахстанського вищого дивізіонів та зіграли внічию з польським "Лодзем". Проти "Прикарпаття" білоруська команда намагалася грати "першим номером", контролюючи м'яч і сам хід поєдинку. До перерви добре діяли захисники і воротар івано-франківців, однак на 52-й хвилині в "автозаводців" таки пройшла багатоходова комбінація, і Горбачик точним ударом у дальній кут відкрив рахунок.

Згодом "Торпедо-БелАЗ" створило ще кілька моментів поблизу воріт суперника, але впевнено діяв голкіпер "зелено-жовтих", якого двічі підстрахували захисники української команди. Наприкінці поєдинку "Прикарпаття" великими силами пішло вперед, намагаючись врятувати гру. Однак білоруси не дозволили зрівняти рахунок і відстояли мінмальну перемогу.

Контрольний матч
«Торпедо-БелАЗ» (Жодіно) - «Прикарпаття» - 1:0 (0:0)
Гол: Горбачик (52).

"Торпедо-БелАЗ": Бушма, Щербо, Гайдучик, Левицький, Букорац, Хачатурян, Премудров, Соловей, Мишенко, Клімович, Горбачик. Заміни: Лукашевич, Аффі, Котляров, По, Абдала, Ніколаєвіч, Краснов. "Прикарпаття": Новак, Данищук, Ковальчук, Бочкур, Яневич, Борисевич, Кузьмин, Веприк, Квасний, Худобяк, Дитко. Заміни: Піцан, Оринчак, Бойко, Лаврук, Боришкевич, Януш, Геник.

14 березня "Прикарпаття" проведе ще один контрольний матч у Туреччині. Суперником івано-франківців стане команда "Фреденсборг", яка виступає у Третій лізі чемпіонату Данії. Після чого підопічні Володимира Ковалюка 15 березня повертаються додому, де і продовжить підготовку до виїзного матчу 19-го туру Першої ліги проти "Колоса" з Ковалівки.

МФК "Прикарпаття"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.