- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Наші профі. УПЛ: Шпирка та Саків вперше забивають навесні (+ ВІДЕО)

12 Березня 2019 (16:00)

Юрій Шпирка та Тарас Саків відзначились прем'єрними голами у весняній частині молодіжної Прем'єр-ліги - про це і не тільки в нашій традиційній рубриці "Наші профі. УПЛ".

Українська Прем'єр-ліга. 21 тур
"Ворскла" (Полтава)
- "Десна" (Чернігів) - 0:0
Тарас Саків (В)
залишився на лаві для запасних.

Важливі очки у протистоянні з прямим конкурентом в боротьбі за верхню шістку втратила полтавська "Ворскла" - полтавці вдома розійшлись "сухим" миром з чернігівською "Десною". Наш краянин Тарас Саків спостерігав за грою із лави для запасних. Перед заключним туром "Ворскла" зберегла за собою шосту прохідну позицію, випереджаючи "Десну" лише за додатковими показниками.

ФК "Львів" - "Зоря" (Луганськ) - 0:0
Володимир Адамюк (Л)
відіграв весь матч. Владислав Приймак (Л) залишився на лаві для запасних.

"Нулями" завершив свій матч звітного туру і ФК "Львів". У суботу "синьо-золоті" не змогли підібрати ключів до воріт луганської "Зорі" - Володимир Адамюк провів на полі всі 90 хвилин, тоді як Владислав Приймак залишився на лаві для запасних. "Муніципали" продовжують перебувати на восьмому місці чемпіонату, програючи вже згаданій "Ворсклі" всього один бал.

"Шахтар" (Донецьк) - "Карпати" (Львів) - 5:0
Роман Дебелко (К)
увійшов у гру на 71-ій хвилині.

Львівські "Карпати" на вихідних не зуміли знайти контраргументів у протистоянні з донецьким "Шахтарем" - 5:0 на користь "гірників", а нападник Роман Дебелко увійшов у гру у другому таймі. "Карпати" перед заключним туром першого етапу перебувають на дев'ятому місці чемпіонату.

ФК "Олександрія" - "Олімпік" (Донецьк) - 1:1
Іван Сондей (О)
не потрапив до заявки на гру.

"Олександрія" Володимира Шарана навесні поки без перемог - у 21-му турі УПЛ "жовто-чорні" поділили очки з "Олімпіком" Івана Сондея (1:1). "Олександрія" увійде у ТОП-6 на третій сходинці, тоді як "Олімпік" поки знаходиться у зоні плей-аут - десята позиція.

U-21. Прем'єр-ліга. 21 тур
ФК "Львів" - "Зоря" (Луганськ) - 1:5
Віталій Жупанський (Л)
залишився на лаві для запасних.

"Львів" без участі нашого голкіпера Віталія Жупанського вдома був розгромлений луганською "Зорею" - 1:5 на користь гостей. Молоді "муніципали" й надалі розташувались на передостанній позиції чемпіонату U-21, маючи у своєму в активі 15 залікових пунктів.

"Ворскла" (Полтава) - "Десна" (Чернігів) - 6:0
Тарас Саків (В)
відіграв весь матч і на 65-ій хвилині відзначився голом.

У протистоянні молодіжних "Ворскли" та "Десни" Тарас Саків відіграв весь матч і в другому таймі влучним ударом допоміг своїй команді розгромити чернігівців - 6:0. Полтавці піднялись на одну сходинку і тепер ділять сьому-восьму позиції разом з дублерами "Карпат".

Відео голів матчу "Ворскла" U-21 - "Десна" U-21 (гол Саківа з 1:56):


"Динамо" (Київ) - ФК "Арсенал-Київ" - 3:0
Юрій Шпирка (Д)
вийшов у стартовому складі, на 51-ій хвилині відзначився голом і був замінений на 76-ій хвилині. Олександр Романчук (Д) увійшов у гру на 60-ій хвилині. Андрій Тринчук (А) увійшов у гру на 46-ій хвилині і на 62-ій хвилині отримав попередження. Владислав Семотюк (А) увійшов у гру на 76-ій хвилині.

"Молодіжне" столичне дербі пройшло під диктовку київського "Динамо" - "динамівці" відзначились трьома "сухими" м'ячами у ворота "канонірів", а остаточний рахунок матчу підбив нападник Юрій Шпирка. Дублери "Динамо" впевнено очолюють турнірні перегони чемпіонату U-21, тоді як "Арсенал-Київ" втратив одну позицію і тепер перебуває на четвертому місці.

Відео голу Юрія Шпирки у ворота "Арсеналу-Київ":


U-19. Прем'єр-ліга. 15 тур
"Металург" (Запоріжжя) - ФК "Олександрія" - 0:0
Назарій Воробчак (ФКО)
відіграв весь матч.

Минулих вихідних відновились змагання і Прем'єр-лізі U-19. Юніорський склад "Олександрії" розписав "нулі" у протистоянні з запорізьким "Металургом", а нападник Назарій Воробчак провів на полі весь матч. За підсумком туру "жовто-чорні" випередили у турнірній таблиці "Арсенал-Київ" і окупували восьмий рядок чемпіонату U-19.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.