- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Роман Курташ продовжить кар'єру в складі "Нафтовика"

12 Березня 2019 (18:25)

Один із кращих центральних півзахисників області 29-річний Роман Курташ став гравцем лідера обласного чемпіонату.

Як повідомляє сайт долинського "Нафтовика", напередодні початку навчально-тренувальних зборів, керівництво та тренерський штаб нашої команди зуміли досягти принципової згоди про перехід в склад "Нафтовика" одного з кращих центральних півзахисників нашої області – Романа Курташа, який до цього часу захищав кольори галицьких "Карпат".

Традиційно для останніх сезонів тренер та керівництво команди "Нафтовик" дуже виважено ставляться до питання комплектації складу та запрошення новачків. Так відбувалось і в це міжсезоння. Маючи в своєму складі набір кваліфікованих футболістів практично на всіх позиціях, єдиним точковим підсиленням розглядався варіант із запрошенням досвідченого футболіста для гри в центрі поля, з навиками роботи як на оборону так і атаку. Під ці критерії чи не найкраще підходив саме Роман Курташ, який добре відомий виступами на позиції центрального півзахисника в таких командах як "Карпати" (Брошнів-Осада), "Оскар" (Підгір’я) та "Карпати" (Галич). Ще одним фактором, який вплинув на вибір саме цього виконавця є те, що Роман є уродженцем та мешканцем села Сваричів сусіднього Рожнятівського району. А тому географічна близькість до дому та знаймоство з більшістю нинішніх гравців "Нафтовика" якнайкраще допоможуть в акліматизації у новій команді.

Сьогодні Роман Курташ разом з іншими футболістами приймає участь у навчально-тренувальному зборі. Дебютувати у складі "Нафтовика" він матиме нагоду вже завтра, у середу 13 березня, в товариському матчі проти команди "Скала U-17" (Стрий). Гра розпочнеться о 17:20 год. на полі з штучним покриттям в селі Довге Стрийського району.

 

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.