- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Наші профі. Закордон: вдалий старт "Астани" Григорчука

13 Березня 2019 (14:00)

"Астана" Романа Григорчука з перемоги розпочала новий сезон Прем'єр-ліги, а "Дрвіня" Романа Степанкова пробилась до фіналу Регіонального кубка Польщі - про це і не тільки в традиційній рубриці "Наші профі. Закордон".

Кіпр. Панкіпріанський Чемпіонат класу В
20 тур: "Етнікос" (Ахна)
- "Отеллос" (Атіену) - 1:1
Ігор Худоб'як (Е)
залишився на лаві для запасних.
23 тур: "Карміотісса" (Пано-Полемідія) - "Етнікос" (Ахна) - 1:2
Ігор Худоб'як (Е)
відіграв весь матч.

"Етнікос" Ігоря Худобяка протягом тижня провів два поєдинки у другому дивізіоні Кіпру. Спочатку ахніойці розписали мирову з "Отеллос" (1:1), а на вихідних обіграли "Карміотіссу" - 2:1. Наш півзахисник відграв всі 90 хвилин лише у другому матчі з "Карміотіссою". "Етнікос" продовжує гонитву за лідером чемпіонату "Олімпіакосом" - тепер між клубом "Худіка" та "столичниками" відставання складає чотири очки.

Казахстан. Прем'єр-ліга. 1 тур
ФК "Астана"
- ФК "Актобе" - 4:1

З перемоги новий сезон Казахстанської Прем'єр-ліги розпочала "Астана" Романа Григорчука. "Жовто-сині" перед власними вболівальниками розгромили "Актобе" - 4:1. Після звітного туру астанинці посідають другу сходинку КПЛ, перебуваючи у когорті команд, які перемогли у стартовому турі.

Польща. ІІІ ліга. Група IV. 18 тур
"Авіа" (Свіднік) - "Сталь" (Краснік) - 0:0
Антон Луцик (С)
залишився на лаві для запасних.

Футбольна "весна" прийшла і в нижчі ліги чемпіонату Польщі. Зокрема, у ІІІ польській лізі (четвертий дивізіон місцевого футболу) пройшли матчі 18-го туру. "Сталь" з Красніка, честь якої захищає Антон Луцик, у звітному турі розписала "нулі" з клубом "Авіа" (0:0), а наш земляк участі у матчі не брав. Нічия залишила "сталеварів" на сьомій позиції групи IV.

Польща. Регіональний кубок Польщі (Зона "Бохня"). 1/2 фіналу
"Тшцяна 2000" - ҐКС "Дрвіня" - 0:4
Роман Степанков (Д)
відіграв весь матч.

ҐКС "Дрвіня" продовжує боротьбу у Регіональному кубку Польщі (зона "Бохня"). У півфіналі змагань команда Романа Степанкова розгромила КС "Тшцяна 2000" - 4:0. Тепер у боротьбі за головний трофей "Дрвіня" зустрінеться з БКС "Бохня".

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.