- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

17-го березня стартує турнір пам'яті Миколи Волосянка

14 Березня 2019 (11:10)

Другий розіграш турніру пам'яті видатного франківського футболіста Миколи Волосянка розпочнеться у неділю, 17-го березня.

За перемогу у цьогорічному турнірі змагатимуться шість команд - "Прикарпаття", "Ніка-05", ДЮСШ-3, "Бескид" Надвірна та ДЮСШ Тернопіль, а також на рік молодші вихованці СДЮШОР "Прикарпаття" U-16.

17-го та 18-го березня заплановані поєдинки групового етапу, а вирішальні матчі змагань пройдуть у вівторок, 19-го березня. Окрім того, опісля церемонії нагородження лауреатів ветерани ФК "Прикарпаття" та команда Друзів Миколи Волосянка проведуть товариський поєдинок. Календар матчів турніру ми розмістимо на нашому сайті дещо згодом. 

Коротка довідка:
Микола Волосянко – вихованець івано-франківського футболу. Перші тренери – Іван Краснецький та Тарас Белей. В сімнадцять років дебютує у складі івано-франківського «Прикарпаття», яке на той час виступає у другій лізі чемпіонату СРСР.

В 1990 році переходить до «Динамо» Київ, за яке зіграв сім матчів у складі дублю киян, у чемпіонаті СРСР серед дублерів. В 1992 році повертається до Івано-Франківська та виступає за «Прикарпаття». яке бере участь у першому чемпіонаті України серед команд вищої ліги. 16 матчів зіграних матчів у доробку Миколи у першому чемпіонаті України серед команд вищої ліги у складі іванофранківців. Провівши півтора сезону в Івано-Франківську, в сезоні 1993/1994 р. переходить до новоствореної команди «Бориспіль, в наступному «ЦСКА-Борисфен», із якою проходить шлях — від другої до вищої ліги українського футболу.

До складу київського «Динамо» повертається через шість років. У сезоні 1996/1997 рр. та проводить там три сезони. Саме у складі «Динамо» досягає найбільших спортивних здобутків – здобуває звання чемпіона України та володаря Кубку України. Також Микола є учасником історичних матчів із «Барселоною», у лізі Чемпіонів сезону 1997/1998 рр., коли кияни двічі перемагають каталонців, із загальним рахунком - 7:0.

В ігровій кар'єрі Миколи Волосянка один матч у складі Національної збірної команди України, в 1996 році, у Києві зі збірною Литви. Після того, як залишив «Динамо», виступав за наступні клуби: «Металург» Маріуполь, ЦСКА Київ, «Борисфен» та «Волинь». По завершенню кар'єри працював тренером дитячих та аматорських команд Києва та Київщини.

6 червня 2012 року серце Миколи Волосянка зупинилося. Похований у Підлужжі, що розташоване поблизу Івано-Франківська

За матеріалами firtka.if.ua

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.