- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Валентин Москвін: "У кожній віковій групі є перспективні діти"

15 Березня 2019 (20:21)

Тренер СДЮСШОР "Прикарпаття" - про успіхи та проблеми школи.

"Загалом у нас у школі займаються понад 350 дітей, рівень у них досить непоганий. Старші (U14 – U17) грають у Вищій лізі чемпіонату України, показують хороші результати. Молодші виступають на першості області.

У лютому команда 2008 року народження зіграла на турнірі в Польщі, де посіла перше місце. Це був міжнародний міні-футбольний турнір, участь у якому взяли 12 команд. Ми виграли 9 матчів з 10, показали хорошу командну гру. А Ілля Хруник став найкращим бомбардиром турніру з 16-ма голами.

Взагалі у нас у кожній віковій групі є перспективні діти, які можуть себе добре проявити при наполегливій роботі. Добре, що є команда "Прикарпаття" U19, адже найталановитіші хлопці після закінчення школи можуть піти туди. А набираємо ми діток, починаючи з 2012 року народження.

Здебільшого ми займаємось на базі стадіону "Рух", але всю зиму проводимо у залах – у Муніципальному центрі дозвілля, в "Олімпі", у Фізкультурно-оздоровчому центрі. На "Хет-Трик Арені" не завжди є можливість займатись. Але ж наша школа - провідна не лише в місті, а й в області, тому нам би хотілось кращих умов для тренування".

Фан-клуб МФК Прикарпаття (Івано-Франківськ)

 
Коментарі
16. 3 .2019 (01:27) bedim
Хет-Трик Арена будувалася і повинна бути призначена для розвитку, в першу чергу, дитячого футболу, виховування майбутніх Шевченків-Ребрових, а не для руйнування місцевими(а ще гірше - приїжджими) професіоналами, з яких. жоден не стане навіть Юрченками-Москвіними.
16. 3 .2019 (18:20) Katso (Кацо)
Дійсно, зразу наголошувалося, що "профі" там грати взагалі не будуть, а в результаті турнір за турніром!

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.