- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Галицькі "Карпати" поступилися СКК "Демня"

15 Березня 2019 (20:55)

У середу, 13 березня, галицькі «Карпати» провели свій черговий товариський матч. Цього разу суперниками команди Русака-Рудницького стала львівська команда – срібний призер чемпіонату Львівської області та чинний півфіналіст аматорського кубка - СКК Демня. 
Перший тайм команди розпочали з своєрідної «розвідки». З перших двадцяти хвилин запам’ятався тільки проігнорований партнерами простріл «карпатівця» Ярослава Кицьки, а також «пожежа» у центрі оборони після помилки галичан, яку довелося гасити мало не всім складом команди. Далі серединою поля заволоділи львів’яни, одна з чергових атак яких завершилася втратою м’яча захисниками «Карпат» та кутовим ударом. Подачу з лівого флангу атаки вдало замкнув Святослав Зубар. Гол стався на 25 хвилині. Далі гра дещо заспокоїлась, проте було помітно, що львів’яни грають більш комбінаційно, натомість галичани намагаються вивести когось нападників на ворота суперника за допомогою довгих передач. На перерву пішли за мінімальної переваги гостей.
Після перерви налаштовані «Карпати» одразу пішли у наступ і їм вдалося досягти успіху – Ярослав Кицька протягнувши м’яч правим флангом атаки змістився в центр і практично прошив воротаря СКК Демня - круглий залетів у ближній від голкіпера кут. 1:1. Далі галичани намагалися подвоїти здобуток, проте після навісу удар головою Турчанського був невлучним (вище), а практично ідентичний гольовому удар Кицьки воротар гостей «потягнув». Далі в атаку пішли гості: спочатку прямим потужним ударом у дальню дев’ятку гол забив Багдай (68 хвилина матчу), а довершив справу Гудима, котрий пройшов лівим флангом атаки (знову ж після втрати м’яча захисниками) і прокинув м’яч повз Плетеницького (приблизно на 77 хвилині), вийшовши практично віч-на-віч. 
Галичани до кінця гри посилили атакувальний натиск, намагаючись відквитати хоча б одного м’яча, проте захист СКК Демня відпрацював на відмінно.
Матч проходив на стадіоні ВФСТ «Колос» у Галичі. Адміністрація команди та футболісти дякують вболівальникам за підтримку.
Нагадаємо, наразі «Карпати» проходять тренувальний збір у селі Сокіл Галицького району.

«Карпати» Галич,
старт: Плетеницький, Кримінський, Третяк, Грабець, Вовчук Я., Тітунін, Легкий, Кицька, Турчанський, Драган, Слободян. Заміни: Нестерук, Денега, Кащій.

Наступний матч команда проведе у неділю, 17 березня. Суперником «Карпат» буде рівненський «Верес», а матч розпочнеться о 12.00 на стадіоні у Бурштині.
Далі – 20 березня – команда зіграє з "Агронивою" з смт Заводське, Чортківського району (стадіон у Галичі, початок приблизно о 13.00).
22 березня «Карпати» спарингуватимуться з чернівецькою «Буковиною» - матч розпочнеться у Чернівцях о 14.00.

ФК Карпати (Галич)

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.