- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Турнір пам'яті Миколи Волосянка: перший ігровий день

18 Березня 2019 (10:00)

У неділю на "Хет-Трик Арені" стартував ІІ традиційній футбольний турнір пам'яті відомого прикарпатського футболіста та тренера Миколи Волосянка.

В перший день відбулося два матчі групового етапу, повідомляє Фіртка. Спочатку зустрілись дві юнацькі команди з Івано-Франківська - ДЮСШ-3 та "Ніка-05". Вже у дебюті матчу юні футболісти "Ніки-05" спромоглись двічі відзначитись у воротах свого суперника. Пропустивши два м'ячі, підопічні Віктора Поптанича так і нічого не змогли вдіяти, щоб переламати хід зустрічі. Як наслідок, вони ще тричі пропустили, спомігши забити лише єдиного м'яча у відповідь. З рахунком 5:1 впевнену перемогу святкувала команда Андрія Шевчука – «Ніка-05».

В другому матчі першого ігрового дня вихованці тернопільської ДЮСШ не залишили жодного шансу команді «Бескид» із Надвірної. Тернополяни здобули перемогу із рахунком - 9:1.

Слід відзначити, що перед початком кожного із матчів матчу, юнацькі команди, учасниці турніру, провели символічний флешмоб у підтримку 24-х українських моряків, членів екіпажів двох малих броньованих катерів «Бердянськ» та Нікополь, а також рейдового буксиру «Яна Капу», які з листопада минулого року знаходяться у полоні в Російській Федерації.

Сьогодні на турнірі заплановані заключні матчі групового етапу. Старт недільної ігрової програми об 11:15 на "Хет-Трик Арені" в Івано-Франківську.

Календар матчів ІІ традиційного футбольного турніру пам'яті Миколи Волосянка
17.03.2019 (неділя)
м. Івано-Франківськ, стадіон "Хет-Трик Арена"
"Ніка-05" - ДЮСШ-3 - 5:1
ДЮСШ Тернопіль – "Бескид" - 9:1
18.03.2019 (понеділок)
м. Івано-Франківськ, стадіон "Хет-Трик Арена"
11:15 "Прикарпаття" U-16 – "Ніка-05"
12:40 "Прикарпаття" – ДЮСШ Тернопіль
14:15 ДЮСШ-3 - "Прикарпаття" U-16
15:55 "Бескид" - "Прикарпаття"
19.03.2019 (вівторок)
м. Івано-Франківськ, стадіон "Хет-Трик Арена"
10:00 Матч за 5-те місце
11:30 Матч за 3-тє місце
12:50 ФІНАЛ
14:15 Нагородження учасників
14:30 "Ветерани Прикарпаття" - команда друзів М. Волосянка (товариський матч)

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.