- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Наші профі. Закордон: перший гол Худоб'яка на Кіпрі

20 Березня 2019 (13:30)

Півзахисник Ігор Худоб'як відзначився дебютним голом у першому дивізіоні чемпіонату Кіпру, "Астана" Романа Григорчука знову перемагає - про це і не тільки в традиційній рубриці "Наші профі. Закордон".

Кіпр. Панкіпріанський Чемпіонат класу В. 24 тур
"Етнікос" (Ахна)
- "Еносіс Неон" (Лакатамія) - 5:0
Ігор Худоб'як (Е)
відіграв весь матч і на 36-ій хвилині відзначився голом.

Півзахисник "Етнікоса" Ігор Худоб'як відкрив лік голам у першому дивізіоні чемпіонату Кіпру. У матчі проти "Еносіс Неона" "Худік" допоміг своїй команді святкувати розгромну перемогу - 5:0. "Етнікос" продовжує гонитву за лідером чемпіонату "Олімпіакосом" - відставання від столичного клубу складає чотири очки.

Казахстан. Прем'єр-ліга. 2 тур
ФК "Астана"
- "Окжетпес" (Кокшетау) - 2:1

"Астана" Романа Григорчука "розкочегарила" свій переможний локомотив на шляху до нових трофеїв. У рамках другого туру КПЛ астанинці вдома мінімально переграли "Окжетпес" - 2:1. "Астана" після звітного туру посідає третю позицію чемпіонату, продемонструвавши стовідсотковий результат на старті сезону.

РЕКЛАМА. Спортивне екіпірування за хорошими цінами.  
0994436089. Для команд - спеціальні пропозиції

Польща. ІІІ ліга. Група IV. 19 тур
"Сталь" (Краснік)
- "Сола" (Освєнцім) - 1:0
Антон Луцик (С)
залишився на лаві для запасних.

Вдруге поспіль залишився на лаві запасних півоборонець "Сталі" Антон Луцик. У переможній грі "сталеварів" проти "Соли" (1:0) наш краянин на полі так і не з'явився. Завдяки перемозі "Сталь" відвоювала одну позицію у турнірній таблиці і тепер розташувалась на шостому рядку.

Польща. IV ліга. Група "Малопольська" (схід). 16 тур
ҐКС "Дрвіня" -
"Дунаєць" (Заклічин) - 3:1
Роман Степанков (Д)
відіграв весь матч.

Переможно весняну частину сезону у четвертій лізі Польщі розпочала "Дрвіня" Романа Степанкова. Клуб нашого нападника вдома переграв аутсайдера чемпіонату "Дунаєць" - 3:1. Після звітного туру "Дрвіня" піднялась на дві позиції в турнірній таблиці і увійшла до десятки групи "Малопольської".

Польща. IV ліга. Група "Сілезька ІІ". 16 тур
"Одра" (Водзіслав-Шльонський) - "Спойня" (Ляндек) - 1:2
Михайло Лаврук (С)
вийшов у стартовому складі і був замінений на 75-ій хвилині.

У зимове міжсезоння півзахисник Михайло Лаврук змінив команду у Польщі. В березні наш земляк став гравцем клубу четвертої польської ліги "Спойня" з селища Ляндек. На вихідних "Спойня" у гостях переграла "Одру" - 2:1. Попри перемогу клуб нашого краянина й надалі перебуває у зоні вильоту, маючи у своєму активі 13 пунктів. Від "рятівного" 13-го місця "Спойню" відділяє всього чотири пункти.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.