- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Кубок Підгір'я: передмова

21 Березня 2019 (09:25)

За два дні в Івано-Франківську стартує традиційний весняний турнір, який по суті відкриває футбольний рік на Прикарпатті.

Всі поєдинки одного із найстаріших весняних передсезонних кубків України заплановано провести на стадіоні з штучним покриттям Хет-Трик Арені, як і в попередньому році. На щастя, цього разу погода вже б не мала вплинути на проведення змагань, перериваючи їх та вносячи зміни в плани організаторів і команд-учасниць.

Цього разу за кубок змагатиметься 6 команд - чотири учасники першої обласної ліги, команда Аматорського чемпіонату України та колектив з другої ліги області. Багато це чи мало? Для порівняння, минулого року було 12. Не буде наших професійних команд.  У "Прикарпаття" вже завершальна стадія підготовки і найближчої суботи перший матч в чемпіонаті. Тому команді по строках цей турнір не підходить. Калушани відкривають весняну частину сезону на початку квітня. Тренерський штаб вирішив готуватися до сезону через серію товариських поєдинків. Як і діючі володарі трофею галицькі "Карпати", які також не приїдуть на турнір.

Підготовку до сезону через даний турнір планує провести коломийське "Покуття". За зиму команда втратила дуже багато футболістів. Новому наставнику коломиян Сергію Турянському доведеться будувати новий кістяк. Саме Кубок Підгір'я дозволить награти якісь зв'язки між футболістами. 

В Кубку Підгір'я візьмуть участь лідери обласного чемпіонату долинський "Нафтовик". Команда Валентина Москвіна спокійно пережила зиму, без кадрових революцій. Трохи підсилилась і з оптимізмом дивиться в майбутнє. Приємно, що за останній час ситуація в Долині з футболом так покращилася. Важливо і те, що ігрові результати першої команди тісно пов'язані з покращенням інфраструктури.

З першої обласної ліги до участі в турнірі зголосилися ФК "Битків", ямницький "Вихор" та брошнівські "Карпати", а з другої ліги - чорнолізький "Козайький Острів". Можна було очікувати, що НФК "Бурштин" ще долучиться. Все-таки, бурштинці традиційні учасники турніру. Та цього разу команда Яцурака пізно зібралася, маючи певні організаційні затримки, і вирішила готуватися через серію товариських матчів. 

Напевно коломиян і долинян варто називати основними фаворитами прийдешнього турніру. Принаймні так видається перед стартом змагань. Нагадаємо, що цього року команди зіграють по колу між собою, а переможцем стане той, хто збере найбільше очок в очних протистояннях.

В першому турі найближчої суботи між собою зустрінуться:
ФК Битків - Вихор (Ямниця)
Карпати (Брошнів-Осада) - Покуття (Коломия)
Нафтовик (Долина) - Козацький Острів (Чорнолізці)

Повний календар турніру доступний на сторінці організаторів, а також в розділі нашого сайту АФІША.

Пропоную в коментарях залишати ваші прогнози, щодо переможця турніру.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.