- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

ФК "Калуш" - "Верес" - 0:0. У дербі без голів

14 Квітня 2019 (11:30)

"Червоно-чорне" дербі у черговому турі Другої ліги завершилось бойовою нічиєю.

Напередодні поєдинку обом командам була вкрай потрібна перемога, тож не дивно, що гра ознаменувалась чоловічою боротьбою та шістьма "гірчичниками" на дві команди.

Перший небезпечений момент у матчі на правах господарів поля створили калушани - Сергій Кислоенко протиснув захисника і, вийшовши віч-на-віч з голкіпером, пробив трохи вище воріт. Згодом у ігровому епізоді прикрого пошкодження зазнав Володимир Заваляк, тож в екстренному випадку на полі з'явився Роман Гудак. Господарі, попри зміни в складі, й надалі контролювали хід гри, та у першому таймі підібрати ключів до воріт суперника не зуміли - нічия 0:0.

По перерві "вересівці" лише завдяки тактичним фолам могли зупинити швидкі прориви Данила Книша та "свіжого" Романа Лебедя. Все ж один з найкращих шансів відкрити лік голам у матчі втратив Тарас Сивка, що феноменальним рейдом промчався з центра поля, обігруючи захисників мов "фішки", та у вирішальному епізоді пробив у голкіпера, а удар на добиванні виявився легкою здобиччю Бабійчука. Далі Роман Лебедь з льоту перевірив пильність голкіпера, та знову Бабійчук відвів загрозу від власних воріт. З виходом Владислава Танчина калушани отримали більшу варіативність попереду, та все ж цього вечора суперники не потішили вболівальників голами - 0:0.

Наступний матч "Калуш" проведе у п'ятницю, 19-го квітня. Цього дня калушани у гостях зустрінуться з хмельницьким "Поділлям".

ФК "Калуш" – "Верес" Рівне – 0:0 (0:0)
16:00. Калуш, стадіон "Хімік". 500 глядачів. Оцінка поля - 3.
ФК "Калуш": Хвалицький, Поручинський, Матушевський, Веремієнко, Заваляк (Гудак, 38), Хорольський, Савошко (Танчин, 76), Сивка, Книш, Скакун (Лебедь, 56), Кисленко (Кабанюк, 83). Запасні: Попович, Генега. Головний тренер: Андрій Нестерук.
"Верес": Бабійчук, Пінчук, Ховбоша, Рафальський, Дударенко, Орловський, Кучеров (Євдокимов, 82), Гребенюк (Пріхна, 82), Шестаков, Семенчук (Сад, 61), Маїк (Бондаренко, 66). Запасні: Фіяло, Чучман. Головний тренер: Олег Шандрук.
Попередження: Книш, 14, Скакун, 41, Савошко, 47 - Рафальський, 72, Бондаренко, 86, Ховбоша, 90

Інформаційна служба ФК "Калуш"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.