«Прикарпаття» - «Гірник-спорт» - 1:0. Огляд матчу та післямова тренерів (ВІДЕО)

13 квітня. 17:00. Івано-Франківськ, стадіон "Рух". 3000 глядачів. +12 С.

«Прикарпаття» (Івано-Франківськ) - «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) - 1:0 (0:0)
Гол: Конкольняк (75, пен.)
Попередження: Бойко (39), Оринчак (42), Ковальчук (88), Бочкур (90+2), Піцан (90+3) - Зуєвич (31), Корольков (34), Сікорський (46), Лозовий (73), Шопін (75). Вилучення: Бойко (40, друге попередження).
Арбітр: О.Кальонов (Львів). Асистенти арбітра: М.Юхименко (Луцьк), С.Дарійчук (Чернівецька обл.).
4-й арбітр: М.Липко (Івано-Франківськ). Спостерігач арбітражу: О.Циганков (Тернопіль).

Склади команд

Прикарпаття: Піцан, Бойко, Ковальчук (Бочкур, 89), Француз, Квасний, Борисевич, Оринчак (Януш, 90+4), Кузьмин, Боришкевич (Данищук, 72), Конкольняк (Лаврук, 90+6), Дитко (Цюцюра, 67). Гірник-Спорт: Данкович, Пінчук (Кіча, 10), Головко (Кравчук, 20), Зуєвич (Лиховидько, 46), Зозуля, Шопін (Мироненко, 84), Лозовий (Батюшин, 77), Корольков, Сікорський, Гончар, Одарюк.

У матчі за "шість очок" суперники розпочали гру без розвідки. Вже на стартовій хвилині класно пробив Боришкевич, але голкіпер гостей був на місці. Незважаючи на боротьбу за кожен м'яч, івано-франківці зуміли нав'язати свою гру, активно пресингуючи команду з Горішніх Плавнів. Щоправда, до справді небезпечних ударів справа не доходила.

А от на 30-й хвилині "Прикарпаттю" дуже пощастило, коли в ході однієї атаки після удару Одарюка і добиванню від Гончара м'яч двічі влучив у стійку воріт! А далі було вилучення у складі господарів. Правий захисник Тарас Бойко всього за дві хвилини "заробив" зовсім не обов'язкові "гірчичники", залишивши свою команду в меншості. Це видалення стало вже четвертим для івано-франківців у чотирьох матчах весняної частини. Ще через дві хвилини у штрафному майданчику "Гірника-Спорт" у боротьбі за м'яч на газоні опинився Оринчак. Проте арбітр вирішив, що це була симуляція з боку вінгера господарів, за що показав йому жовту картку.

У дебюті другого тайму Роман Кузьмин втратив хорошу нагоду, щоб відкрити рахунок і вивести "Прикарпаття" вперед. З лівого флангу він організував фактично вихід сам-на-сам, але м'яч пройшов в лічених сантиметрах від дальної штанги. Навіть у меншості підопічні Володимира Ковалюка діяли набагато гостріше. Тому призначення пенальті стало закономірним підсумком цього тиску. На 75-й хвилині після подачі зі штрафного Шопін у повітрі притримав за плече Цюцюру, і арбітр впевнено вказав на "точку". Ярослав Конкольняк з 11-метрового не залишив шансів воротареві, відправивши м'яч у "дев'ятку" - 1:0.

Кінцівку матчу активніше провели підопічні Володимира Мазяра, які великими силами пішли вперед, намагаючись зрівняти рахунок. І навіть зуміли забити гол на 90-й хвилині, але за секунду до цього пролунав свисток, оскільки м'яч вийшов за межі поля. У меншості івано-франківці відстояли мінімальну перемогу, перервали свою невдалу весняну серію, здобувши важливі три очки.