- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Наші профі. Закордон: переможний старт "Іслочі"

17 Квітня 2019 (10:30)

"Іслочь-РГУОР" Мар'яни Іванишин вдало стартував у новому чемпіонаті Білорусі, а Роман Григорчук з "Астаною" поки непереможний в Казахстані - про це і не тільки в нашій традиційній рубриці "Наші профі. Закордон".

Казахстан. Прем'єр-ліга. 5 тур
"Астана" (Нур-Султан)
- "Ордабаси" (Шимкент) - 2:1

Важку перемогу у внутрішньому чемпоінаті здобула "Астана" Романа Григорчука. У рамках 5-го туру Казахстанської Прем'єр-ліги нур-султанці лише завдяки реалізованому пенальті дотиснули "Ордабаси" - 2:1. За підсумком туру "Астана" продовжує очолювати турнірні перегони, маючи у своєму активі 16 залікових пунктів.

Польща. ІІІ ліга. Група IV
23 тур
"Сталь" (Краснік)
- "Чарні" (Поланєц) - 0:0
Антон Луцик (С)
вийшов у стартовому складі і був замінений на 72-ій хвилині.
24 тур
"Гутнік" (Краків) - "Сталь" (Краснік) - 1:1
Антон Луцик (С)
залишився на лаві для запасних.

Протягом тижня "Сталь" Антона Луцика відіграла два матчі у третій польській лізі. Спочатку "сталевари" розписали "нулі" з "Чарні" (0:0), а згодом поділили очки з краківським "Гутніком" (1:1). Наш краянин взяв участь в одному з двох поєдинків. Попри дві поспіль мирові "Сталь" й надалі перебуває на шостому місці групи IV третьої польської ліги.

Польща. IV ліга. Група "Сілезька ІІ". 20 тур
"Тискі Спорт ІІ" (Тихи) - "Спойня" (Ляндек) - 1:1
Михайло Лаврук (С)
відіграв весь матч.

Безпрограшна серія "Спойні" Михайла Лаврука у четвертій польській лізі збільшилась до шести поєдинків. В черговому турі змагань клуб нашого краянина зумів врятуватись в доданий арбітром час і здобути нічию у поєдинку з одним з лідерів турніру "Тискі Спорт ІІ" - 1:1. Наш півзахисник провів на полі весь матч. Після 20-го туру чемпіонату "Спойня" опустилась до зони вильоту - в активі команди 21 пункт та чотирнадцята позиція групи "Сілезької ІІ".

Жінки. Білорусь. Вища ліга. 1 тур
ФК "Іслочь-РГУОР" (Мінський р-н)
- "Бобруйчанка" (Бобруйськ) - 2:0
Мар'яна Іванишин (І)
вийшла у стартовому складі і була замінена на 86-ій хвилині.

Переможно новий сезон чемпіонату Білорусі серед жінок розпочав "Іслочь-РГУОР". У стартовому турі Вищої ліги команда Мар'яни Іванишин обіграла "Бобруйчанку" - 2:0. "Іслочь-РГУОР" перебуває у квартеті команд, що перемогли на старті чемпіонату.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.