- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

ВО ДЮСШ - Станіславчанка-ДЮСШ-3. Анонс матчу.

18 Квітня 2019 (22:27)

Після перерви поновлюються змагання у Першій лізі. Друга частина чемпіонату стартує вже завтра, а відкриють шостий тур у Вінниці, де місцева команда "ВО ДЮСШ" прийматиме лідера "Станіславчанку-ДЮСШ-3".

Чемпіонат України серед жіночих команд. Перша ліга. 6 тур.
19 квітня 2019 року, 13:00, Вінниця, стадіон "Хімік"

ЖФК "ВО ДЮСШ"(Вінниця) - ЖФК "Станіславчанка-ДЮСШ №3"(Івано-Франківськ)
Арбітр: Кваша А.М. (Київська обл.)
Асистенти арбітра: Рачинська Н.В. (Київ), Резнік А.Ю. (Київська обл.).
Четвертий арбітр: Александренко М.В. (Вінниця).
Спостерігач арбітражу: Чайковський М.Ю. (Тернопіль).

Наразі обидві команди в таблиці розділяють лише три пункти і це лише підкреслює принциповість центрального протистояння шостого туру.

Франківські футболістки розпочинали чемпіонат зі звитяги на власному полі саме над вінничанками. Тоді результативні удари Соломії Гошій та Кароліни Нагорняк посприяли успіху підопічних Івана Олійника - 2:1. Після чотирьох вдалих підсумків поспіль лише в п'ятому турі переможну ходу "Станіславчанки" зупинила "Буковинська надія". В доробку завтрашніх господарів три перемоги - над "Колосом-Мрією", "Карпатами" та "Буковинською надією".

Під час заявквого періоду, який триватиме до 28 квітня, в обох колективах відбулось багато змін. Склад "ВО ДЮСШ" поповнився одразу чотирма виконавцями - Чуріковою Наталією, Московець Ольгою, Дуднік Мариною та Піроженко Мариною. В свою чергу  "червоно-зелені" дозаявили одразу вісьмох гравців - Тимус (Подвисоцька) Анну, Андріяшко Вікторію, Ракочук Діану, Харащук Ольгу, Знайдзьонову Оксану (Білорусь), Радобенко Наталію, Кузьмин Вероніку та Присяжнюк Сніжанну. Не обійшлось, звичайно, і без втрат - Світлана Маліборська, Юлія Бандура та Іванна Вербицька залишили франківську команду.

Варто відзначити також ще один особливий момент напередодні вказаного протистояння - це присутність у вінницькій команді одного з лідерів бомбардирської гонки 16-річної Юлії Христюк, на рахунку котрої вже 7 голів та яку було визнано "Кращим молодим гравцем до 17 років".

За попередньо інформацією пряму трансляцію гри буде проведено на сторінці "ВО ДЮСШ" у Instagram.

 

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.