- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Поділля" - ФК "Калуш" - 0:1. Реваншувались!

19 Квітня 2019 (23:15)

Футбольний клуб "Калуш" здобув свою першу перемогу у весняній частині Другої ліги.

З різних причин у сьогоднішньому поєдинку не взяли участі оборонці "червоно-чорних" Ярослав Олевич та Володимир Заваляк, а також півзахисник Данило Книш.

Попри те, саме гості стадіону "Поділля" зі стартових хвилин взяли м'яча під свій контроль, намагаючись підібрати ключі до воріт подолян. Найбільш помітною фігурою у складі "чевроно-чорних" став Роман Лебедь, що швидкими рейдами лівою бровкою "закрутив" голови обороні господарів. На 32-ій хвилині захисники лише ціною фолу у власному карному зуміли зупинити атакувальний порив Романа, за що арбітр справедливо вказав на "точку". Вирок з одинадцятиметрової позначки впевнено виконав Тарас Сивка - 0:1.

Разом з хорошими новинами прийшли і неприємні - центральний захисник "Калуша" Олег Веремієнко через пошкодження не зміг продовжити поєдинок, поступившись місцем на полі Роману Гудаку. Попри перебудови у складі калушани й надалі йшли вперед та намагались подвоїти перевагу у рахунку. Чого варті лише удари Володимира Савошка та Андрій Кохмана з-за меж карного майданчика, та обидва рази "круглий" розминався з рамкою воріт подолян. Під кінець тайму суперники обмінялись гострими моментами. Спочатку Музичук пробив у руки Дениса Хвалицького, а за кілька миттєвостей "Калуш" відповів небезпечним ударом від Сергія Кисленка з яким впорався голкіпер. За мінімальної переваги гостей команди пішли на перерву.

Другий тайм розпочався з неточного удару з льоту від Романа Лебедя, який провів поєдинок на властивому для себе високому рівні. Далі вже Володимир Савошко, протягнувши "круглого" 50 (!) метрів, прострілив на Кисленка і лише чудова гра стража воріт врятувала господарів від неприємностей. В середині тайму "Поділля" залишилось у меншості - Гресь отримав друге попередження за фол на Ігореві Поручинському.

Після вилучення стало зрозуміло, що подолянам відігратись буде ой як не просто, адже у другому таймі Денис Хвалицький буквально залишився без роботи, вкрай рідко зустрічаючись з м'ячем. А от "Калуш" з виходом Владислава Танчина додав свіжості в атакувальних схемах. Саме Владислав чудово розібравшись з кількома оборонцям м'яко накинув на голову Володимиру Савошку, який з убивчої позиції пробив повз ворота.

Фінальний свисток зафіксував перемогу футбольного клубу "Калуш" - 1:0, гості реваншувались за поразку двотижневої давнини на цьому ж стадіоні.

"Поділля" Хмельницький - ФК "Калуш" - 0:1 (0:1)
Гол:
Сивка, 32, пен.
"Поділля": Нестеренко, Воловик, Гладкий (Панасенков 68), Доценко, Муляр, Гайдаш, Гресь, Музичук, Ліповуз, Каверін, Боровський.
ФК "Калуш": Хвалицький, Кохман, Веремієнко (Гудак, 33), Лебедь (Танчин, 75), Матушевський, Савошко (Скакун, 83), Сивка, Синиця, Поручинський, Кисленко, Хорольський.
Попередження: Гайдаш, 8, Каверін, 25, Гресь, 31, 66, Воловик, 61 - Поручинський, 34, Сивка, 77.
Вилучення: Гресь, 66.

Інформаційна служба ФК "Калуш"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.