- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Наші профі. Закордон: Михайло Лаврук знову забиває

22 Квітня 2019 (20:00)

Михайло Лаврук вдруге поспіль відзначився голом у Польщі, "Астана" Романа Григорчука й надалі непереможна - про це і не тільки в традиційній рубриці "Наші профі. Закордон".

Кіпр. Панкіпріанський Чемпіонат класу В. 27 тур
"АОНА" (Ая-Напа) - "Етнікос" (Ахна) - 1:3
Ігор Худоб'як (Е)
вийшов у стартовому складі і був замінений на 90-ій хвилині.

"Етнікос" Ігоря Худоб'яка продовжив переможну серію у другому дивізону чемпіонату Кіпру. На вихідних під "каток" клубу з Ахни потрапила "АОНА" - 3:1. Наш краянин вийшов у стартовому складі і був замінений під завісу поєдинку. "Етнікос" й надалі очолює турнірні перегони класу В, випереджаючи найближчого переслідувача "Аріс" на три залікові пункти.

Казахстан. Прем'єр-ліга. 6 тур
"Кайрат" (Алмати) - "Астана" (Нур-Султан) - 0:1

Поєдинком лідерів ознаменувався ігровий вік-енд в Прем'єр-лізі Казахстану - алматинський "Кайрат" приймав "Астану". Клуб Романа Григорчука завдяки єдиному голу, проведеному в середині першого тайму, святкував перемогу - 1:0. Завдяки звитязі над прямими конкурентами "Астана" зберегла лідерство в чемпіонаті і випереджає костанайський "Тобол" на три очки.

Польща. ІІІ ліга. Група IV. 25 тур
"Сталь" (Краснік)
- "Сокіл" (Сієнава) - 3:1
Антон Луцик (С)
увійшов у гру в доданий арбітром до другого тайму час.

Безпрограшна серія "Сталі" у весняній частині сезону сягнула восьми матчів - у черговому турі третьої польської ліги "сталевари" переграли "Сокіл" (3:1). За підсумком 25-го туру клуб Антона Луцика перебуває на шостому місці групи IV.

Польща. IV ліга. Група "Малопольська" (схід). 21 тур
"Лубань" (Маньови) - ҐКС "Дрвіня" - 2:0
Роман Степанков (Д)
відіграв весь матч.

Третьої поспіль невдачі зазнала ҐКС "Дрвіня" Романа Степанкова. У гостях команда нашого земляка поступилась "Лубані" - 0:2. Поразка відкинула "Дрвіню" на дві сходинки вниз і тепер команда перебуває на межі зони вильоту - в активі команди 23 очки та тринадцята позиція ліги.

Польща. IV ліга. Група "Сілезька ІІ". 21 тур
"Спойня" (Ляндек)
- ЛКС "Чанець" - 2:2
Михайло Лаврук (С)
відіграв весь матч і на 69-ій хвилині відзначився голом.

Михайло Лаврук відзначився другим голом у поточному сезоні четвертої польської ліги - у матчі проти "Чанця" півзахисник забив перший гол своєї команди і тим самим допоміг здобути нічию (2:2). У турнірній таблиці "Спойня" втратила одну позицію і тепер посідає тринадцятий рядок ліги.

Жінки. Білорусь. Вища ліга. 2 тур
ЖФК "Мінськ" - ФК "Іслочь-РГУОР" (Мінський р-н) - 1:0
Мар'яна Іванишин (І)
відіграла весь матч.

У поєдинку флагманів жіночого футболу Білорусі між ЖФК "Мінськ" та "Іслочь-РГУОР" перемогли столичні футболістки - 1:0. Захисниця Мар'яна Іванишин провела на полі всі 90 хвилин. Після звітного туру "Іслочь" ділить третю-шосту позиції разом з гродненським "Нєманом", "Бобруйчанкою" та "БОЦОР".

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.