- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Володимир САВОШКО: "На Київщину вирушаємо за максимальним результатом"

22 Квітня 2019 (22:10)

Півзахисник футбольного клубу "Калуш" Володимир Савошко розповів про першу весняну перемогу та майбутній матч з "грозою авторитетів".

- Перемога в Хмельницькому стала першою для команди навесні. Які емоції відчував опісля поєдинку?
- Емоції лише позитивні, адже ми відчули смак перемог. Та й з точки зору психологічного стану нам потрібна була ця перемога.

- Команда була налаштована на реванш?
- Звісно, ми вирушали з думкою про реванш за минулу поразку і виключно за перемогою. Ми відповідально тренувались, готувались до цієї гри, знали суперника, його стиль гри, слабкі і сильні сторони. На жаль, поки стан газону у Хмельницькому не до кінця дозволив демонструвати ту гру, яку команди хотіли би показувати в чемпіонаті, але для всіх умови рівні. Ми знали куди їдемо і що на нас чекає. Як показала гра, ми підготувались досить добре, за що були винагороджені трьома очками.

- Наразі "Калуш" ділить другу-четверту позиції групи А Другої ліги. Як оціниш найближчих конкурентів - "Черкащину-Академію" та "Полісся"?
- Всі прекрасно бачать, що зараз немає явного фаворита чи аутсайдера у Другій лізі. Команди з низів турнірної таблиці відбирають очки у номінальних лідерів. Навесні клуби поповнились досвідченими виконавцями, тож філософія гри також зазнала істотних змін.

Щодо "Полісся" та "Черкащини, переглянемо їх ігри, розберемо гру суперників та намагатимемось виконувати установку тренера як правильно ліквідувати сильні та використати слабкі сторони. Але насамперед нас цікавить виключно гра, яку ми пропонуватимемо нашим суперникам.

- Попереду гра з "Чайкою", що навесні заслужила реноме "грози авторитетів"...
- Справді "Чайка" навесні відбирає очки у лідерів і я певен, що спробує створити неприємності і для нас. У Хмельницькому ми відчули смак перемог, тож на Київщину вирушаємо за максимумом. Іншого результату ми не очікуємо як в грі з киянами, так і у наступних матчах. Буде не просто, але впевнений, що впораємось і повернемось додому з трьома пунктами.

- Твої побажання нашим вболівальникам.
- Мені довелось провести лише один матч на домашньому "Хіміку" при своїх вболівальниках, та я відчув як каулшани живуть футболом і прагнуть перемог. Всі палко підтримують команду і своїм перебуванням на трибунах тільки допомагають команді йти вперед. Дуже дякую, що є такі палкі фанати нашої команди! Хотілось би, щоб завжди панувала така атмосфера на стадіоні і щоб там не було - команди та вболівальники разом і до кінця!

Інформаційна служба ФК "Калуш"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.