- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

U-19. "Прикарпаття" - "Поділля" - 3:0. Перемога на класі

02 Травня 2019 (14:00)

Повернення на франківську "Гірку" ознаменувалось для команди Сергія Пташника впевненою перемогою на однолітками з хмельницького "Поділля".

Восени розпочалась реконструкція футбольного поля на стадіоні "Гірка", тож перші матчі весняної частини сезону дублери "Прикарпаття" у чемпіонаті області та Першій лізі U-19 провели на інших полях, а гра з хмельницьким "Поділлям" стала першою на домашній арені для франківців у цьому році. Попри негоду, яка цими днями панувала на Прикарпатті, газон впорався з усіма випробуваннями і гравці обох команд продемонстрували хорошу гру на якісному смарагдовому покритті.

З перших хвилин підопічні Сергія Пташника затиснули подолян на власній половині поля і дуже швидко кількість переросла у якість - Андрій Хома, вийшовши віч-на-віч з голкіпером, без особливих проблем відкрив рахунок у грі. Згодом Ілля Руденко двічі "стріляв" з гострого кута, та голкіпер двічі зіграв надійно. Як не намагались франківці подвоїти перевагу, та у першому таймі більше нікому не вдалось забити - за рахунку 1:0 суперники пішли на перерву.

Другий тайм розпочався з небезпечного випаду у виконанні Юрія Радульського, та наш півзахисник у ближньому бою не зумів переграти стража воріт. Згодом Павло Медвідь "стріляв" під поперечку зі штрафного, та знову голкіпер був на висоті. Все ж на екваторі другого тайму франківцям вдалось таки розкрити оборону подолян - "свіжому" Олегу Гудемнюку вистачило п'яти хвилин, щоб відзначитись забитим м'ячем і подвоїти перевагу господарів. А справжнім нокаутом для хмельничан став третій гол "Прикарпаття" у виконанні Павла Медведя - у підсумку 3:0, франківці здобувають три очки.

Наступний свій поєдинок юніори "Прикарпаття" зіграють наступної середи, 8-го травня. В цей день підопічні Сергія Пташника вирушать в гості до третьої команди чемпіонату чернівецької "Буковини". 

"Прикарпаття" - "Поділля" Хмельницький - 3:0 (1:0)
1 травня
, 12:00. м. Івано-Франківськ, стадіон "Гірка", 50 глядачів.
Голи: Хома, 4, Гудемнюк, 76, Медвідь, 78.
"Прикарпаття": Сердюк (в), Василів (Диндин, 78), Феліпович, Крижанівський, Н. Лесів (А. Лесів, 62), Радульський (Матешко, 79), Руденко (Гудемнюк, 71), Гавронський (Павлюк, 67), Остапчук, Медвідь, Хома (Грушецький, 79). Запасні: Бобик. Головний тренер: Сергій Пташник.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.