- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Владислав ТАНЧИН: "Потрібно відпускати весь негатив"

04 Травня 2019 (21:05)

Півзахисник футбольного клубу "Калуш" Владислав Танчин про невезіння на останніх хвилинах та майбутній матч з ФК "Минай".

- Як оціниш поєдинок з житомирським "Поліссям"?
- Гра з "Поліссям" була досить хорошою, кожен з гравців виклався на полі на всі 100%. Ми достатньо багато атакували, та не змогли реалізувати створені моменти. Звісно, шкода, що так склалось, адже хотілось потішити вболівальників не лише хорошою грою, а й результатом. Нам потрібно забувати ці поєдинки, відпускати весь негатив і бути сильними в наступних матчах, щоб довести, що ми заслуговуємо перебувати у лідерах Другої ліги.

- У другому матчі поспіль ми втрачаємо очки на останніх хвилинах...
- Справді, вдруге поспіль нам забивають під завісу гри. Як сказано у Біблії "Нехай кине камінь той, хто без гріха", тож не можна винити когось одного у поразці. Кожен з футболістів, тренерського штабу, персоналу ФК "Калуш" викладається на повну, якісно виконує свою роботу, та все чомусь складається проти нас. Десь не добіг, десь не про те думав і, як наслідок, ми загубили важливі очки.

Впевнений, кожен з нас має свою футбольну мрію. І щоб вона здійснилась, потрібно вірити в себе, в свої сили, більше думати про футбол, адже гра повинна приносити радість і задоволення. А зараз варто викладатись на полі у кожному матчі і результат прийде. У нас дуже хороший і сильний колектив і вже незабаром доведемо, що не просто так нас вважають лідерами Другої ліги.

- Той факт, що гра пройшла в Івано-Франківську якось вплинув на результат?
- На жаль, погодні умови завадили нам зіграти на домашньому "Хіміку" при рідних вболівальниках. Звісно, завжди простіше грати у рідній атмосфері. Важко сказати, якби склалась гра, якби ми грали в Калуші, але шукати причин в програші вже немає сенсу.

- У неділю зіграємо з ФК "Минай". Як оціниш суперника?
- Ми добре знаємо суперника, адже не один раз зустрічались з "Минаєм" на футбольному полі. Загалом, це хороша досвідчена команда, яка демонструє комбінаційний футбол. Думаю, буде важко, як і з будь-яким суперником, та це футбол, хлопці готові виходити і показувати свої найкращі якості. А вже після фінального свистка побачимо, хто був сильнішим і заслужив на цю перемогу. Сподіваюсь, нам вдасться показати себе, свою силу, міцний дух і перемогти.

- Твої побажання нашим вболівальникам.
- Хочу подякувати кожному вболівальнику, хто підтримує нас, хто щиро вболіває, вірить у нас. Нам дуже приємна і потрібна ваша підтримка, яка додає впевненості на футбольному полі. Наші вболівальники віддаються грі на 100% і ми не хочемо розчаровувати вас, тож віддамо всі сили, щоб показати хороший футбол. Приємно, коли весь стадіон заповнений, тому закликаю калушан приходити підтримувати нас, адже без вас футбол не грають на всі 100%.

Інформаційна служба ФК "Калуш"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.