- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

ФК "Минай" - ФК "Калуш": прев'ю 24-го туру

05 Травня 2019 (11:00)

У неділю, 5-го травня, футбольний клуб "Калуш" у гостях зустрінеться з ФК "Минай".

Звітний поєдинок пройде під гаслом "Час переривати смугу невдач". Причім, для обох суперників, адже протягом двох останніх турів команди не знають смаку перемог. А що може бути кращим, ніж перемогти давнього суперника і нарешті повернутись на переможну стежину? Та й щільність результатів у верхах Другої ліги додає інтриги, адже чим ближче до фінішу, тим більша вага набраних очок.

Сьогоднішні суперники добре знайомі ще з чемпіонату ААФУ. У сезоні 2017/2018 років обидва клуби стартували у аматорському турнірі з прицілом на Професіональну футбольну лігу. Саме очне протистояння на калуському "Хіміку" стало дебютним для обох команд в чемпіонаті ААФУ - тоді була зафіксована нічия 2:2. Не виявили переможця суперники і в Ужгороді, де матч завершився без забитих голів (0:0). Доля звела "Калуш" та "Минай" і в дебютному матчі серед професіоналів - єдиний гол Владислава Танчина на "Хіміку" приніс перемогу господарям (1:0). Згодом на "Минай-Арені" "лисам" вдалось реваншуватись з рахунком 2:0. Останнє ж протистояння команд датоване цьогорічним міжсезонням - у лютому на кубку міського голови Івано-Франківська перемогу святкували "червоно-чорні" - 3:2.

Лавина тренерських відставок у Другій лізі торкнулась і "Минай" - до матчу з "Калушем" команду готуватиме 28-річний спеціаліст з Естонії Кирило Куренко, що призначений виконуючим обов'язків головного тренера. До звітного матчу команди підійдуть не в оптимальних складах - через дискваліфікації з обох боків поза грою залишаться Ігор Поручинський та Василь Пиняшко.

Гра пройде на "Минай-Арені" у містечку Минай, що на Закарпатті. Початок о 16:00. Матч можна буде переглянути у прямому ефірі на YouTube.

ФК "Минай" - ФК "Калуш"
5 травня
, с. Минай, "Минай-Арена" - 16:00.
Арбітр: Задиран С. С. (Київська обл.)
Асистенти арбітра: Дарійчук С. В. (Чернівецька обл.) / Юхименко М. В. (Луцьк)
Резервний арбітр: Райда М. М. (Закарпатська обл.)
Спостерігач арбітражу: Валенко Е. А. (Львів)

Інформаційна служба ФК "Калуш"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.