- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

ФК "Минай" - ФК "Калуш" - 3:1. На Закарпатті без перемог

06 Травня 2019 (09:00)

Вдруге у поточному сезоні футбольний клуб "Калуш" не зумів здобути очки на "Минай-Арені".

Напедодні поєдинку обидві команди знаходились під пресом результату - у "Миная" новий головний тренер, тоді як "червоно-чорним" потрібно було переривати двоматчеву смугу невдач. Розуміючи всю важливість поєдинку, суперники почали доволі обережно, без особливих загострень у завершальній фазі атаці.

Все ж на 30-ій хвилині "пожежа" у карному майданчику "Калуша" призвела до взяття воріт - Смокоровський у два дотики відправив "круглого" у дев'ятку воріт нашої команди. Пропущений гол лише змусив наших футболістів мобілізуватись, кинути всі сили на атаку, та все ж у першому таймі глядачі на "Минай-Арені" голів більше не побачили.

По перерві Андрій Нестерук зробив одну зміну - замість Владислава Танчина у гру увійшов Андрій Кохман. Точкова зміна дала свої плоди, тож калушани перехопили ініціативу і почали диктувати свої умови на футбольному полі. Непоганий шанс зрівняти рахунок втратив Роман Лебедь, що з дальної дистанції пробив у руки голкіперу.

Тримали оборону в напрузі і реактивні Данило Книш та Володимир Савошко, але... рахунок подвоїли господарі. Необов'язковий штрафний удар поблизу воріт Дениса Хвалицького завершився потужним ударом Карнози - 2:0. Гості відповіли випадом "свіжого" Сергія Кисленка, удар головою якого пройшов за кілька сантиметрів від стійки.

А от минайці тринькати і так рідкісні моменти не збирались - Нурієв втретє вразив ворота калушан. Навіть за рахунку 0:3 гості продовжували атакувати і під завісу гри було винагороджені за старання. Спочатку Данило Книш на виконання "стріляв" у дальню дев'ятку, та голкіпер відвів загрозу від власних воріт, а в доданий арбітром час заробив пенальті, яке й сам реалізував - 3:1, "Калуш" вдруге програє на "Минай-Арені".

Наступний свій поєдинок "Калуш" зіграє вже у п'ятницю, 10-го травня. На стадіоні "Хімік" "червоно-чорні" зіграють з вінницькою "Нивою". Початок матчу о 17:00.

ФК "Минай" - "ФК Калуш" - 3:1 (1:0)
5 травня,
Минай, "Минай-Арена", 16:00. 980 глядачів.
Голи: Смокоровський, 30, Карноза, 73, Нурієв, 80 — Книш, 90+4, пен.
"Минай": Попович А., Беца, Ощипко, Корнутяк, Стасюк, Вагін, Федак (Шпак, 76), Кополовець (Карноза, 63), Страшкевич, Смокоровський (Нурієв, 57), Гегедош (Капустей, 87). Запасні: Кулинич, Дмитренко, Допілка, Гавриленко, Микуляк. В. о. головного тренера: Кирило Куренко.
ФК "Калуш": Хвалицький, Матушевський (Гудак, 81), Веремієнко, Сениця, Хорольський, Савошко (Кабанюк, 81), Сивка, Книш, Танчин (Кохман, 46), Скакун (Кисленко, 76), Лебедь. Запасні: Попович Є., Олевич, Заваляк. Головний тренер: Андрій Нестерук.
Попередження:
Федак, 11 - Скакун, 8, Матушевський, 37, Хорольський, 69, Книш, 73.

Інформаційна служба ФК "Калуш"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.