- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Наші профі. Закордон: невдалі вихідні у Білорусі та Швеції

06 Травня 2019 (12:00)

Минулий змагальний тиждень з позитивним результатом завершив лише кіпрський "Етнікос" Ігоря Худоб'яка, тоді як решту клубів прикарпатських профі не надто вдало виступили у своїх внутрішніх чемпіонатах.

Казахстан. Прем'єр-ліга
7 тур

ФК "Атирау" - "Астана" (Нур-Султан) - 0:3
8 тур
"Астана" (Нур-Султан)
- "Іртиш" (Павлодар) - 0:1

"Астана" Романа Григорчука протягом тижня відіграла два матчі. Спочатку нур-султанці у гостях розібрались з "Атирау" (3:0), а згодом сенсаційно поступились павлодарському "Іртишу" - 0:1. Попри поразку клуб зі столиці продовжує очолювати турнірні перегони Прем'єр-ліги, випереджаючи найближчого переслідувача костанайський "Тобол" на п'ять пунктів.

Кіпр. Панкіпріанський Чемпіонат класу В. 28 тур
"Етнікос" (Ахна)
- "Онісілос Сотіра 2014" - 5:1
Ігор Худоб'як (Е)
вийшов у стартовому складі і був замінений на 46-ій хвилині.

"Етнікос" продовжив свою переможну серію у другому дивізіоні чемпіонату Кіпру. На вихідних команда Ігоря Худоб'яка розгромила "Онісілос Сотіра 2014" - 5:1. Наш краянин вийшов у стартовому складі і був замінений по перерві. За два тури до фінішу "Етнікос" розташувався на вершині чемпіонату і перевага над "Олімпіакосом", що йде другим, складає всього два очки.

Польща. ІІІ ліга. Група IV.
27 тур

"Мотор" (Люблін) - "Сталь" (Краснік) - 3:0
Антон Луцик (С)
увійшов у гру на 80-ій хвилині.
28 тур
"Сталь" (Краснік)
- "КСЗО 1929" (Островець-Свентокшиський) - 1:2
Антон Луцик (С)
не потрапив до заявки на гру.

Двома поразками завершила ігровий тиждень у третій польській лізі "Сталь" з Красніка. Спочатку "сталевари" не знайшли аргументів у поєдинку проти лідера люблінського "Мотора" (0:3), а на вихідних програли "КСЗО 1929" (1:2). Попри дві невдачі "Сталь" залишилась на сьомому рядку турнірної таблиці групи IV.

Польща. IV ліга. Група "Малопольська" (схід). 23 тур
КС "Бохня" - ҐКС "Дрвіня" - 1:1
Роман Степанков (Д)
відіграв весь матч, на 58-ій хвилині відзначився голом і на 72-ій хвилині отримав попередження.

Гол Романа Степанкова приніс нічию своїй команді у 23-му турі четвертої польської ліги - у гостях "Дрвіня" розписала мирову з КС "Бохня" (1:1). "Дрвіня" продовжує балансувати на межі зони вильоту - в активі команди 27 залікових пунктів і тринадцята позиція в групі "Малопольська" (схід).

Польща. IV ліга. Група "Сілезька ІІ". 23 тур
"Спойня" (Ляндек)
- ГКС "Даб" (Гашовіце) - 1:2
Михайло Лаврук (С)
відіграв весь матч.

Другої поспіль поразки у четвертій польській лізі зазнала "Спойня", поступившись на власній арені "Дабу" - 1:2. Півзахисник Михайло Лаврук провів на полі всі 90 хвилин. Програвши основному конкуренту в боротьбі за збереження прописки у лізі, "Спойня" опустилась на передостанню сходинку турнірної таблиці.

Швеція. Дивізіон ІІ. Група "Південний Свеаланд". 5 тур
"Енскеде ІК" (Енскеде-Орста-Вантор) - "Арамійськ-Сирьонська ІФ" (Ботчирка) - 3:2
Андрій Вацеба (А-С)
відіграв весь матч.

На початку квітня півзахисник Андрій Вацеба став гравцем шведського клубу "Арамійськ-Сирьонська ІФ" з комуни Ботчирка, що на околиці Стокгольма. У рамках 5-го туру четвертого дивізіону шведського футболу клуб Андрія Вацеби поступився "Енскеде ІК" (2:3), а наш земляк відіграв весь матч. Після 5-го туру "Арамійськ-Сирьонська ІФ" перебуває над зоною плей-аут, ділячи одинадцяту-дванадцяту сходинки разом з "Тирше ФФ".

Жінки. Білорусь. Вища ліга. 4 тур
"РЦОР-БГУ" (Мінськ) - ФК "Іслочь-РГУОР" (Мінський р-н) - 1:0
Мар'яна Іванишин (І)
відіграла весь матч.

На вихідних "Іслочь" у мінському дербі мінімально поступилась "РЦОР-БГУ" - 0:1. Захисниця Мар'яна Іванишин відіграла весь матч. "Іслочь" продовжує перебувати на четвертій сходинці Вищої ліги, випереджаючи "Бобруйчанку" лише за додатковими показниками.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.