- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Янтарочка - Станіславчанка-ДЮСШ-№3 2:2. Огляд матчу (ВІДЕО)

06 Травня 2019 (23:00)

Підопічні Івана Олійника звели у нічию матч проти суперниць з Новояворівська.

Чемпіонат України серед жіночих команд. Перша ліга. 8 тур.
5 травня 2019 року, 12:30, Новояворівськ, стадіон ім. О.Русина, 50 глядачів

ЖФК "Янтарочка"(Новояворівськ) - ЖФК "Станіславчанка-ДЮСШ №3"(Івано-Франківськ) 2:2 (1:1)
Голи: Угалієгбулем 30, Лайщук 83 - Козаченко 21, 90+1
Арбітр: Наталія Мамчур (Рівне)
Асистенти арбітра: Марина Матковська (Хмельницький), Оксана Паньків (Тернопіль).
Четвертий арбітр: Сергій Валенко (Львів).
Спостерігач арбітражу: Ярослав Боднар (Тернопіль).

Склади команд
Янтарочка: Скіба, Геник, Мороз, Мерешко, Пецюх, Брошко (Крупка, 46), Федірко (Зозуля, 85), Печенюк (Грубінка, 64), Шовгенюк, Лайщук, Угалієгбулем. Запасні: Конопацька.
Станіславчанка-ДЮСШ-3: Василишин, Ботюк, Харащук, Гошій, Демчук, Кавацюк, Радобенко, Бакай, Кузьмин, Присяжнюк (Равнишин, 85), Козаченко. Запасні: Андріяшко, Бойчук, Лаврук, Озарків, Ракочук, Нагорняк.

Попередження: Брошко, 12 - Козаченко, 57.

Під акомпонемент дощу, який останніми днями накрив практично всю західну частину території нашої країни, в Новояворівську відбувся матч між "Янтарочкою" та "Станіславчанкою".

Після феєричного першого кола франківська команда все ще не може віднайти ту свою переможну гру і цього разу лише на останніх хвилинах їм вдалось додати один бал собі в копілку.

Протягом всієї гри за поганих погодніх умов та на важкому полі учасникам матчу постійно доводилось демонструвати свої бійцівські якості, переборювати себе.

Першим посміхнулась фортуна гостям, на 21 хвилині. Діана Кавацюк здійснила суперрейд по лівій бровці і точнісінько подала в штрафну на Марію Козаченко, якій там вже не склало труднощів проткнути м'яч повз голкіпера.

Господарі поля відновили "статус-кво" досить швидко - це на 30 хвилині нігерійська легіонерка Сандра Угалієгбулем скористалась рядом помилок у захисті суперниць та, скоріш за все після офсайду, розписалась у воротах Анастасії Василишин - 1:1.

Нічийний рахунок протримався аж до кінцівки гри. За сім хвилин до закінчення основного часу гри Сабіна Крупка зібравши на собі декількох суперниць, протянула м'яч у самісіньку штрафну та відпасувала на Тетяну Лайщук, яка вже розстрілювала пусті ворота своєї колишньої команди. Вже у доданий арбітром час помилку воротаря "Янтарочки" підчатувала Марія Козаченко, яка оформила дубль та подарувала нічию франківському колективу.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.