- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Кубок області: анонс чвертьфіналів (+текстова онлайнтрансляція)

07 Травня 2019 (22:32)

8-9 травня в нашій області відбудуться повторні чвертьфінальні поєдинки обласного кубка. Один матч заплановано саме на середу.

О 17:00 на стадіоні "Нафтовик" у Надвірній місцевий "Бескид" розпочне матч із НФК "Бурштин". Підопічні Петра Кушлика у першій грі здолали опонентів на виїзді з рахунком 2:1 і тепер мають хороші щанси на вихід до півфіналу.

Днем пізніше відбудуться інші чвертьфінали. Найцікавішим обіцяє бути двобій у Брошневі. Команда Василя Качура на виїзді дала бій галицьким "Карпатам" та виборола потрібну результативну нічию. Тепер уже галицьким "Карпатам" потрібно забивати, щоб виходити до наступного раунді змагань.
Долинський "Нафтовик", який лідирує у чемпіонаті, в першій грі програв на виїзді ямницькому "Вихору". Після цього команда Москвіна взяла реванш, обігравши підопічних Микуляка у чемпіонаті. Але в кубковому протистоянні наразі ведуть футболісти із Ямниці (2:1 після першої гри).

В ще одній парі півфіналіста визначатимуть Угорники та Битків. Матч пройде в Надвірній. Нічия в перший грі (1:1) залишає практично рівні шанси суперникам на успіх.

Кубок області. 1/4 фіналу. Матчі-відповіді
8 травня (середа)
17:00, Бескид - НФК Бурштин
9 травня (четвер)
18:00 Карпати (Брошнів) - Карпати (Галич)
17:00 ФК Битків - ФК Угорники
17:00 Нафтовик - Вихоор

ОНЛАЙН трансляція матчів

Фото - Карпати (Галич)

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.