- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Наші профі. УПЛ: столично-олександрійські розбірки

08 Травня 2019 (13:30)

Подвійним фіаско столичних завершились протистояння "Динамо" та "Олександрії", Роман Дебелко відіграв повний матч у складі дубля "Карпат" - про це і не тільки в традиційній рубриці "Наші профі. УПЛ".

Українська Прем'єр-ліга. 27 тур
Турнір за 1-6 місця
"Динамо" (Київ) - ФК "Олександрія" - 1:1

"Олександрія" Володимира Шарана створила чергову сенсацію в УПЛ. На вихідних "жовто-чорні" відстояли нічию на "Олімпійському" (1:1), яка для киян рівноцінна поразці. Завдяки нічиї та невдачі "Зорі" олександрійці збільшили перевагу над найближчими конкурентами у боротьбі за "бронзу" до десяти пунктів.

"Шахтар" (Донецьк) - ФК "Львів" - 5:0
Володимир Адамюк (Л)
відіграв весь матч. Владислав Приймак (Л) не потрапив до заявки на гру.

"Львів" у Харкові не знайшов аргументів у поєдинку проти донецького "Шахтаря" - 0:5. Володимир Адамюк відіграв весь матч тоді як Владислав Приймак продовжує відбувати дискваліфкацію. "Синьо-золоті" й надалі перебувають на останньому рядку верхньої "шістки" Прем'єр-ліги.

Турнір за 7-12 місця
"Олімпік" (Донецьк) - "Ворскла" (Полтава) - 1:1
Іван Сондей (О)
і Тарас Саків (В) увійшли у гру на 73-ій хвилині.

Донецький "Олімпік" та полтавська "Ворскла" розписали мирову у 27-му турі УПЛ - 1:1. Обидва наші краяни Іван Сондей та Тарас Саків синхронно увійшли у гру, з'явившись на полі на 73-ій хвилині. Після звітного туру "ворскляни" розмістились на восьмому рядку, тоді як "олімпійці" розташувались сходинкою нижче.

U-21. Прем'єр-ліга. 27 тур
Турнір за 1-6 місця
"Динамо" (Київ) - ФК "Олександрія" - 1:2
Олександр Романчук (Д)
залишився на лаві для запасних. Юрій Шпирка (Д) не потрапив до заявки на гру. Максим Куліш (О) вийшов у стартовому складі і був замінений у доданий арбітром дор другого тайму час.

Двобій лідерів молодіжної першості між столичним "Динамо" та "Олександрією" завершився на користь гостей - 1:2. З трьох прикарпатських гравців лише Максим Куліш з'явився з перших хвилин і був замінений під завісу гри. Завдяки перемозі "Олександрія" скоротила відставання від "Динамо" до чотирьох пунктів, тож вся боротьба за "золото" у чемпіонаті U-21 ще попереду.

"Шахтар" (Донецьк) - "Арсенал-Київ" (Київ) - 3:1
Владислав Семотюк (А)
і Андрій Тринчук (А) не потрапили до заявки на гру.

Важливий поєдинок у гонитві за бронзовими нагороди чемпіонату дублерів програв столичний "Арсенал-Київ", поступившись одноліткам з "Шахтаря" - 1:3. Владислав Семотюк та Андрій Тринчук не потрапили до заявки "канонірів" на звітну гру. Поразка відкинула столичних футболістів на п'яту сходинку чемпіонату.

"Карпати" (Львів) - ФК "Маріуполь" - 3:4
Роман Дебелко (К) відіграв весь матч і на 26-ій хвилині отримав попередження.

Нападник Роман Дебелко на вихідних провів повний матч у складі дублюючого складу "Карпат". Щоправда, не допоміг "зелено-білим" перемогти - поразка 3:4 від "Маріуполя". "Молодіжка" "Карпат" посідає дев'яту позицію чемпіонату U-21.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.