- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Богдан Оринчак і Микола Квасний - у символічній збірній 27-го туру!

08 Травня 2019 (15:42)

Сайт SportArena назвав традиційну символічну збірну за підсумками матчів 27-го туру Першої ліги. Після перемогами над "Сумами" до числа кращих знову потрапили двоє гравців "Прикарпаття" - автор дублю у ворота сумчан півзахисник Богдан Оринчак і лівий захисник Микола Квасний, на рахунку якого дві результативні передачі у цій грі.

З приємністю відзначаємо, це для 25-річного Оринчака це вже третє подібне визнання у цьому сезоні. Раніше кращий голеадор івано-франківців (10 голів) не лише входив до символічних збірних, але й був визнаний героєм 17-го та 25-го турів Першої ліги. А от для 24-річного оборонця Квасного, який зіграв проти своєї колишньої команди, поява у збірній туру від Sportarena стала дебютною.

Символічна збірна 27-го туру Першої ліги:

Воротар – Олексій Паламарчук (Балкани)

Захисники:

правий захисник – Сергій Платунов (Балкани)

центральний захисник – Богдан Кушніренко (МФК Миколаїв)

центральний захисник – Ігор Курило (Агробізнес)

лівий захисник – Микола Квасний (Прикарпаття)

У першому колі в матчі проти ПФК Суми відзначився каратеїським вилученням, а цього разу виявився найвидовищнішим гравцем матчу. При посередності та апатичності захисту суперників грав досить високо по флангу, на пару з Конкольняком створюючи кількісну перевагу при атаках через лівий край. Став повноправним співавтором обох голів Оринчака, після його подачі гості заробили й пенальті.

Півзахисники:

правий півзахисник – Богдан Оринчак (Прикарпаття)

До 10 голів у поточному сезоні довів свій особистий лік Оринчак. Стрімкий правофланговий прикарпатців повністю перегравав сумчан, з легкістю оформив дубль і ще не раз загострював гру. Будучи найрезультативнішим гравцем своєї команди, Богдан компенсував несподівано слабку результативність форвардів Прикарпаття, які на друголіговому рівні були серед провідних.

центральний півзахисник – Іван Калюжний (Металіст 1925)

атакувальний півзахисник – Денис Кожанов (Волинь)

лівий півзахисник – Олександр Климець (Волинь)

Нападники:

нападник – Олександр Мішуренко (Інгулець)

нападник – Ігор Карпенко (Волинь)

Тренер туру – Андрій Тлумак (Волинь)

Джокер туру – Вадим Яворський (Дніпро-1)

Гол туру – Богдан Кушнаренко (Суми - Прикарпаття)

Герой туру – Денис Кожанов (Волинь) Гол, гольова передача та найвища у команді ефективність – це все Кожанов, який став найефективнішим гравцем переможного матчу проти Колоса.

За версією сайту SportArena

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.