- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Ураган перемагає в дербі львівську Енергію

12 Травня 2019 (09:35)

У Львові відбувся матч 5-го туру фінального етапу Екстра-ліги. Енергетичне дербі виправдало очікування вболівальників. Команда Максима Павленка проявила характер та вирвала перемогу.

«Енергія» (Львів) – «Ураган» (Івано-Франківськ) – 2:3
Голи: Коваль (15), Фаренюк (18 – автогол) – Лисенко (9), Абакшин (38), Лебідь (40). 
«Енергія»: Пітуля –  Струк, Пелех, Кузь, Танський – Коваль, Радевич, Легендзевич, Ковальчук 
«Ураган»: Колток – Федюк, Кордоба, Фаренюк, Когут – Абакшин, Лисенко, Лебідь, Шеремета – Сторожук. 
Попередження: Струк (29) – Фаренюк (19), Кордоба (30).

Де б не зустрічались «Енергія» та «Ураган», поєдинки між ними завжди викликатимуть інтерес. Все-таки, «енергетичне» дербі завжди викликало, викликає і надалі викликатиме інтерес. Не став винятком і цей поєдинок у Львові.

Гра тримала в напрузі з першої до останньої секунди: було достатньо боротьби і небезпеки біля обох воріт. Протягом всього поєдинку голкіпери Андрій Пітуля та Роман Колток працювали на повну.  Все ж першими реалізували свою нагоду івано-франківці. На 9-1 хвилині вдало завершив атаку своєї команди Андрій Лисенко. Відігратись львів’янам вдалось на 15-й хвилині. Коваль потужно і влучно пробив зі штрафного. А ще за три хвилини «Енергія» вийшла вперед. Після передачі Струка зрізав м’яч у власні ворота Фаренюк. У першій половині зустрічі рахунок більше не змінювався: рятували голкіпери і каркас воріт.

У другому таймі команди ввімкнули ще більші швидкості і регулярно створювали гольові нагоди. «Пожежі» виникали то біля одних, то біля інших воріт. Тим не менш, на табло зберігалась мінімальна перевага «Енергії». Розв’язка у дербі настала протягом останніх двох хвилин. На 38-й хвилині невдалу передачу львів’ян з аута перехопив Абакшин і реалізував вихід сам на сам. А на 40-й хвилині івано-франківці розігнали контратаку, в результаті якої Ярослав Лебідь вивів «Ураган» вперед. Останні секунди матчу львів’яни провели в атаці з п’ятим польовим, функції якого виконував Олег Легендзевич. Хорошу нагоду зрівняти рахунок мав Віталій Танський, однак на його удар вчергове зреагував голкіпер “Урагану”.І цим він фактично приніс перемогу «Урагану».

5х5

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.