- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Оринчак, Конкольняк, Квасний і тренер Ковалюк - у символічній збірній 28-го туру!

13 Травня 2019 (12:39)

Сайт SportArena назвав символічну збірну за підсумками зіграних матчів 28-го туру Першої ліги. Після фєєричної домашньої перемоги над "Дніпром-1" (4:0) до числа кращих потрапили одразу троє гравців "Прикарпаття" - лівий захисник Микола Квасний, флангові півзахисники Богдан Оринчак та Ярослав Конкольняк, які відзначились по одному голу у ворота дніпрян, а також головний тренер івано-франківської команди Володимир Ковалюк!

Кращий голеадор івано-франківців Оринчак (11 голів) за останні 4 тури втретє потрапляє до одинадцятки кращих і за цим показником наздогнав Конкольняка: для обидвох вінгерів "Прикарпаття" - це вже четверте подібне визнання у цьому сезоні. Квасний друге поспіль входить до збірної туру. Наставник "Прикарпаття" Ковалюк вже визнавався кращим тренером 17-го туру Першої ліги, а за версією сайту Sportarena був визнаний тренером 22-го туру.

Символічна збірна 28-го туру Першої ліги:

Воротар – Роман Мисак (Рух)

Захисники:

правий захисник – Олександр Кучеренко (Інгулець)

центральний захисник – Віталій Гавриш (Колос)

центральний захисник – Юрій Кравчук (Гірник-Спорт)

лівий захисник – Микола Квасний (Прикарпаття)

Граючи під активним Конкольняком, Квасний мав постійно підчищати позаду – й успішно справлявся із цим завданням. Часто дуже здорово брав участь на початкових стадіях атак, тому через їхній із Ярославом край пройшло настільки багато гострих комбінацій. У другому таймі зміщення в центр Микола завершив блискучим розрізним пасом на Дитка, записавши на свій рахунок ще й асист.

Півзахисники:

правий півзахисник – Богдан Оринчак (Прикарпаття)

Відзначимо правого вінгера прикарпатців, який у матчі проти СК Дніпро-1 досяг прекрасних результатів і значно посприяв перемозі своєї команди – і першій розгромній поразці лідера за час виступів у чемпіонаті України (до цього спортклуб громило лише Динамо в Кубку України). Це Оринчак заробив пенальті під перший гол, він же здорово відгукнувся на флангову передачу й подвоїв цифри на табло. А в другому таймі, коли Прикарпаття грало на куражі, Богдан заробив ще й штрафний, який призвів до третього взяття воріт гостей.

центральний півзахисник – Іван Брікнер (Рух)

атакувальний півзахисник – Олександр Козак (Інгулець)

лівий півзахисник – Ярослав Конкольняк (Прикарпаття)

Давно не доводилося бачити наскільки розгубленої оборони СК Дніпро-1. В Івано-Франківську Конкольняк домігся повної перемоги над своїми суперниками. Це він відкрив рахунок із пенальті, заробленого Оринчаком. Потім він же виконав бездоганну гольову подачу на товариша з протилежного флангу. А потім незручно для суперників подав штрафний, який завершився автоголом гостей. Неодноразово пробивав із різних позицій, тож був близьким до того, щоб забити ще.

Нападники:

нападник – Юрій Климчук (Рух)

нападник – Олександр Мішуренко (Інгулець)

Тренер туру – Володимир Ковалюк (Прикарпаття)

Прикарпаття позиціонує себе як команду рідного краю – у його складі винятково місцеві футболісти, серед яких багато початківців професіонального всеукраїнського рівня. Це благородний, але непростий шлях побудови команди – і навіть у складні часи турнірних випробувань тренерський штаб від нього не відійшов. Як показав матч проти нового чемпіона Першої ліги, ці гравці прогресують і не підводять своїх тренерів. Тож наш сьогоднішній лауреат у Першій лізі – головний тренер Прикарпаття Володимир Ковалюк. Його підопічні розгромили СК Дніпро-1 із рахунком 4:0.

Джокер туру – Ростислав Волошинович (Волинь)

Гол туру – Іван Брікнер (Рух - Агробізнес)

Герой туру – Юрій Климчук (Рух)

Гол та дві результативні передачі – чудова гра від універсала групи атаки винниківського клубу!

За версією сайту SportArena

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.