- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Наші профі. Закордон: Мар'яна Іванишин відкрила лік голам у Кубку Білорусі

14 Травня 2019 (16:30)

Мар'яна Іванишин допомогла "Іслочі" стартувати з перемоги у Кубку країни, "Етнікос" Ігоря Худоб'яка близький до виходу в еліту кіпрського футболу - про це і не тільки в традиційній рубриці "Наші профі. Закордон".

Казахстан. Прем'єр-ліга. 10 тур
ФК "Тараз" - "Астана" (Нур-Султан) - 2:0

Другої поспіль поразки у чемпіонаті Казахстана зазнала "Астана". На вихідних команда Романа Григорчука у гостях поступилась "Таразу" - 0:1. Завдяки осічці конкурентів нур-султанці зберегли п'ятиочкову перевагу над найближчими переслідувачами "Кайсаром" та "Тоболом".

Кіпр. Панкіпріанський Чемпіонат класу В. 29 тур
"МЕАП" (Нісу) - "Етнікос" (Ахна) - 2:4
Ігор Худоб'як (Е)
відіграв весь матч.

"Етнікос" мчить до чемпіонства у другому дивізіоні кіпрського футболу. У передостанньому турі "Етнікос" з Ігорем Худоб'яком у складі обіграв "МЕАП"(4:2) і зберіг за собою першу сходинку чемпіонату. Перед заключним туром клуб з Ахни очолює турнірні перегони, випереджаючи запеклих конкурентів з "Олімпіакоса" на два пункти.

Польща. ІІІ ліга. Група IV
29 тур

"Сталь" (Жешув) - "Сталь" (Краснік) - 3:1
Антон Луцик (С)
не потрапив до заявки на гру.
30 тур
"Сталь" (Краснік)
- "Хелмянка" (Хелм) - 1:1
Антон Луцик (С)
не потрапив до заявки на гру.

"Сталь" здобула лише один пункт у двох матчах минулого тижня. Спочатку "сталевари" в дербі програли одноклубникам з Жешува, а на вихідних розписали мирову з "Хелмянкою" (1:1). Півзахисник Антон Луцик залишився поза заявкою на обидва матчі. Нічия залишила "Сталь" на шостому рядку групи IV третьої польської ліги.

Польща. Регіональний кубок Польщі (ТОЗПН). Півфінал
"Ядовнічанка" (Ядовнікі) - ҐКС "Дрвіня" - 0:0, пен. 1:4
Роман Степанков (Д)
відіграв весь матч.

ҐКС "Дрвіня" Романа Степанкова торує шлях до завоювання третього регіонального кубка Польщі. У півфіналі кубка ТОЗПН "Дрвіня" у серії пенальті дотиснула "Ядовнічанку" і пробилась до фіналу турніру. У головному матчі змагань "Дрвіня" зустрінеться з "Тарновією".

Польща. IV ліга. Група "Малопольська" (схід). 24 тур
"Тарновія" (Тарнув) - ҐКС "Дрвіня" - 2:1
Роман Степанков (Д)
відіграв весь матч.

А майбутню репетицію фіналу суперники провели минулих вихідних, а "Тарновія" вдома обіграла своїх майбутніх конкурентів по фіналу (2:1). На щастя для команди Степанкова, конкуренти за збереження прописки у четвертій польській лізі теж програли на вихідних, тож "Дрвіня" зберегла чотириочковий гандикап над зоною вильоту.

Польща. IV ліга. Група "Сілезька ІІ". 23 тур
"Спойня" (Ляндек)
- "Джевяц" (Ясєніца) - 1:2
Михайло Лаврук (С)
вийшов у стартовому складі, на 46-ій хвилині відзначився голом і був замінений на 58-ій хвилині.

Михайло Лаврук відкрив лік голів своєї "Спойні" у поєдинку проти "Джевяца". Щоправда, не допоміг команді розжитись заліковими очками - поразка 1:2. Третя поспіль поразка відкинула "Спойню" на 15-ту позицію в групі і тепер команда програє "Дабу" з Гашовіце, що розташувався на "рятівній" 13-ій позиції, три очки.

Швеція. Дивізіон ІІ. Група "Південний Свеаланд". 6 тур
"Арамійськ-Сирьонська ІФ" (Ботчирка)
- "ІФК Аспундден-Теллус" (Стокгольм) - 1:1
Андрій Вацеба (А-С)
відіграв весь матч і на 83-ій хвилині отримав попередження.

Третю нічию в сезоні розписав клуб Андрія Вацеби "Арамійськ-Сирьонська ІФ" - у 6-му турі дивізіону ІІ "жовто-червоні" поділили очки з "ІФК Аспундден-Теллус" (1:1). "Арамійськ-Сирьонська ІФ" після звітного туру розташувалась над зоною вильоту, маючи у своєму активі шість пункітв у шести зіграних матчах.

Жінки. Кубок Білорусі. 1/4 фіналу. Перший матч
ФК "Іслочь-РГУОР" (Мінський р-н)
- "Нєман" (Гродно) - 3:1
Мар'яна Іванишин (І)
відіграла весь матч і на 44-ій хвилині відзначилась голом.

Прем'єрний гол і в кубку Білорусі провела Мар'яна Іванишин. У першому матчі чвертьфінальній стадії влучний удар нашої краянки допоміг "Іслочі" перемогти "Нєман" - 3:1. Матч у відповідь запланований на 27-ме липня.

Відео голів матчу "Іслочь-РГУОР" - "Нєман" (гол Іванишин з 0:22):


Жінки. Білорусь. Вища ліга. 5 тур
ФК "Іслочь-РГУОР" (Мінський р-н) - "Нєман" (Гродно) - 1:2
Мар'яна Іванишин (І) відіграла весь матч.

За іронією долі вже у неділю суперниці знову зійшлись між собою. Цього разу у рамках чемпіонату Білорусі. На жаль, гродненським футболісткам вдалось взяти реванш за кубкову поразку - 2:1 на користь "Нємана". Після 5-го туру "Іслочь-РГУОР" ділить четверту-п'яту позиції разом з "Бобруйчанкою" - в активі команд по шість залікових балів.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.