Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

«Прикарпаття» - «Металіст 1925» - 2:2. Огляд матчу та післямова тренерів (ВІДЕО)

16 Травня 2019 (12:04)

У середу, 15 травня, івано-франківське "Прикарпаття" зіграло свій останній домашній матч сезону. Гра з харківським "Металістом 1925" завершлася бойовою нічиєю 2:2, причому підопічні Володимира Ковалюка за шаленої зливи у другому таймі двічі зрівнювали рахунок.

У цьому поєдинку командам довелося боротися не тільки один з одним, але і з погодними факторами. Дощ накрив Івано-Франківськ в перерві, і другий тайм перетворився на відвертий фарс. М'яч нерідко проскакував під ногою у футболістів, які намагалися його прийняти, а одного разу навіть пройшов між ніг у воротаря Каневцева. На щастя гостей, пройшов він у тому епізоді повз ворота. Ще більшим успіхом для підопічних Олександра Горяїнова було те, що вони встигли забити ще до того, як поле стадіону "Рух" перетворилося в басейн. Олег Синиця реалізував пенальті чітким ударом в лівий кут. Швидше міг забивати другий вінгер "Металіста 1925" Сергій Романов, але з його ударом впритул після виходу на побачення з воротарем впорався Остап Вульчин.

Біля воріт гостей моменти виникали частіше, Богдан Оринчак та Ярослав Конкольняк традиційно виступали головними "локомотивами" цього руху. Правий півзахисник заробив два "гірчичника" для суперників вже в дебюті, а лівий наносив найнебезпечніший удар своєї команди в першому таймі, коли практично від бокової лінії ледь не вразив ворота. Однак м'яч прийняла на себе поперечина.

У другому таймі господарям все ж вдалося зрівняти рахунок, причому зробили вони це також з пенальті. Коберідзе вдарив по ахілам Цюцюру, а от Конкольняк впевнено покарав за це харків'ян - 1:1. Здавалося б, у "Металіста 1925" виникнуть проблеми зі створенням моментів в подальшому, але Олег Синиця зумів знову вивести свою команду вперед, і кінцівку матчу гості все ж провели другим номером, зважаючи на стан газону під ча зливи. Проте, поле зіграло свою роль в підсумковому результаті. Пас Конкольняка на Оринчака мав перехоплювати Каневцев, але м'яч застряг в калюжі, а воротар харків'ян пролетів повз нього. Богдан Оринчак підхопив круглого і закинув під дальню стійку, потішивши публіку, яка не дивлячись на дощ, продовжувала перебувати на трибунах у величезній кількості - 2:2.

МФК "Прикарпаття"

Чемпіонат України. Перша ліга. 24 тур
15 травня. 18:00. Івано-Франківськ, стадіон "Рух". 4350 глядачів. +17 С.

«Прикарпаття» (Івано-Франківськ) - «Металіст 1925» (Харків) - 2:2 (0:1)
Голи: Конкольняк (56, пен.), Оринчак (78) - Синиця (23, пен., 64).
Арбітр: Ю.Іванов (Донецька обл.).
Асистенти арбітра: А.Єремєєв (Миколаїв), З.Курбанов (Херсон).
4-й арбітр: М.Липко (Івано-Франківськ).
Спостерігач арбітражу: Р.Зань (Львів).

Попередження: Оринчак (18), Француз (22), Цюцюра (29), Квасний (57), Вульчин (85) - Жук (6), Калюжний (9), Коберідзе (57), Кошман (71).  С

Склади команд
Прикарпаття: Вульчин, Бойко (Данищук, 78), Бочкур, Француз, Квасний, Оринчак (Януш, 90+2), Кузьмин, Геник (Боришкевич, 31), Конкольняк, Цюцюра (Худобяк, 66), Барчук (Дитко, 45+1). Металіст 1925: Каневцев, Жук, Кравченко, Ямполь (Є.Коваленко, 76), Давидов (Єрмоленко, 46), Коберідзе, Романов (Кошман, 65), Калюжний (Гранкін, 65), Синиця, Жданов, Поспєлов.

Харків'яни втратили важливі очки в Івано-Франківську

Після всіх весняних втрат очок Металіст 1925, цілком можливо, і з певним острахом чекав візиту в Івано-Франківськ. Ще б пак, в минулому турі Прикарпаття «винесло» тут СК Дніпро-1 – 4:0. І хай після того матчу через перебір карток випали основний захисник Ковальчук та опорник господарів Борисевич, для харків’ян завдання було досить непростим.

Початок зустрічі підтвердив таку думку. Був розкішний момент у господарів, щоб повести в рахунку, але Оринчак, протягнувши м’яч в центр і заробивши штрафний, сам же стандарт і втратив – елементарно не зміг перекинути стінку. А от коли на 21-й хвилині Синиця заробив куди менш небезпечний стандарт на значній віддалі лівого флангу, Прикарпаття несподівано отримало чималі неприємності. На подачу Романова йшов Поспєлов, але в боротьбі з ним порушив правила Француз. Що цікаво, м’яч і так влучив у ворота, бо епізод дограв Давидов. Але рефері вирішив зупинити гру, попередити захисника й призначити пенальті. Олег Синиця пробив у правий від воротаря бік, Вульчин стрибнув у протилежний – 0:1.

Треба сказати, що вже в першому таймі рясна злива супроводжувала матч. Зволожене поле робило небезпечним кожен удар, от і команди змушені були грати з особливою обережністю. І перед самою перервою Конкольняк, розігравшись із Квасним, здорово навішував з лівого краю й м’яч влучив у поперечину. Щоправда, прикарпатцям уже до перерви довелося провести дві заміни – і якщо вихід досвідченого Боришкевича в опорну зону був, радше, зумовлений грою, то Барчука після одного із зіткнень довелося заміняти по травмі – на поле вийшов молодий, але забивний форвард Дитко.

Другий тайм проходив уже під справжньою зливою. М’яч літав по калюжах, розбризкуючи дощові краплі, але все ж зберігав ігрові якості. А господарі сповна використовували наявність людей з ударом. Один тільки Оринчак кілька разів пробивав по воротах. І, що найцікавіше, після найслабкішої з цих спроб м’яч ледве не ковзнув повз кіпера в сітку. І саме після одного з аутів з правого краю стався другий у матчі 11-метровий. Цюцюру вже майже біля лицьової зачепив Коберідзе, й арбітр вказав на точку. З 11-метрового Конкольняк пробив у правий від воротаря бік, а Каневцев навіть не стрибав – 1:1.

Ще одна сенсація? Металіст 1925 постарався, щоб це було не так. Пішли удари, кутові. Після одного з них Єрмоленко був близький до успіху, але м’яч проскакав повз ціль з рикошетом. Після іншого, здається, Жданов замикав подачу Ямполя, але захисник Квасний метнувся під удар. Але все ж черговий стандарт приніс успіх харків’янам. Романов по-британськи зарядив зі своєї половини поля в карний майданчик, пішли верхові дуелі. І після скидки Поспєлова Синиця прийняв і якось по-більярдному ткнув точно в кут – 1:2. Просто, але ефективно. Відсвяткував, як легендарні ісландці – зімітувавши «плавання» на залитому зливою газоні.

Однак таке Прикарпаття голими руками не візьмеш. Господарі кинулися тепер уже вантажити м’яча в карний майданчик, і нічим хорошим це не могло закінчитися для «25-х» – слизький м’яч вислизав із рук Каневцева, а коли в одному з моментів Конкольняк ухитрився дуже тонко закинути на хід Оринчаку, «рідні стіни» у вигляді великої калюжі посприяли івано-франківцям. М’яч, загальмований «водоймою», дістався не воротареві, який метнувся на кут воротарського майданчика, а Богдан з лівої з відскоком від штанги влучив у ворота – 2:2.

Останні хвилини пройшли у нервовій боротьбі. Можливо, ми побачили б щось осмисленіше, але «водне поло» все ж відрізняється від звичайного футболу. Тож із 47 очками Металіст 1925 залишається четвертим – і змушений буде чекати вістей від конкурентів, що за два тури до фінішу ой-ой-ой як неприємно. Прикарпаття провело останній домашній матч сезону. Оплески заслужило – це точно, а 23 травня збирається зіграти з командою дружнього португальського міста – Брагою.

Man of the Match: Олег Синиця (Металіст 1925) Ще з осені не забивав цей вінгер. Як виявилося, приберіг усі голи для Прикарпаття. Але, попри його старання, потрібного результату його команда знову не втримала – і якось важко його в цьому винуватити…

SportArena

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
  2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
  3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:

2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

1. Використання нецензурної лексика.
  2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
  3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
  4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
  5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).