- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

ДЮФК "Ніка-05" Івано-Франківськ – чемпіон ДЮФЛІФО U-12

12 Червня 2019 (22:53)

12 червня фінішували чемпіонати Дитячо-юнацької футбольної ліги Івано-Франківської області з футболу вікових категорій U-11 та U-12 сезону 2018-2019 років.

Паралельно на двох футбольних майданчиках стадіону зі штучним покриттям "Хет-Трик Арена" м. Івано-Франківська відбувались поєдинки останнього туру змагань ДЮФЛІФО вікової категорії U-11 серед юнаків 2008-2009 років народження та матчі фінального етапу чемпіонату ДЮФЛІФО U-12 серед юнаків 2007-2008 років народження.

Фінальні поєдинки за "чемпіонство" та призові місця пройшли на стадіоні зі штучним покриттям "Хет-Трик Арена" м. Івано-Франківська.

ФІНАЛЬНА ЧАСТИНА ЧЕМПІОНАТУ

Матч за 3-4 місця

ФК "Ігровець" (Калуш) – Надвірнянська ДЮСШ – 3:1

Матч за 1-2 місця

ДЮФК "Ніка-05" (Івано-Франківськ) – СДЮСШОР "Прикарпаття" (Івано-Франківськ) – 1:0

Після завершення фінального поєдинку відбулася урочиста церемонія нагородження команд-учасників змагань ДЮФЛІФО U-11 та U-12, в якій взяли участь міський голова м. Івано-Франківська Руслан Марцінків, секретар Івано-Франківської міської ради Оксана Савчук, заступник начальника управління спорту Івано-Франківської ОДА Костянтин Лисейко, директор департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради Віталій Матешко, начальник відділу спорту Департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради Денис Рудницький, перший віце-президент, виконавчий директор ДЮФЛІФО Микола Васильків та спеціаліст ДЮФЛІФО Юрій Реус.

Присутні привітали учасників, призерів і переможців змагань обласної ДЮФЛ та побажали усім успіхів і нових перемог у подальшій футбольній кар'єрі.

Першими медалі отримали всі команди-учасниці чемпіонату Дитячо-юнацької футбольної ліги Івано-Франківської області U-11. Час і самі змагання показали, що головна ідея, яка була задумана – участь всіх без тиску турнірного становища і результату – дала свої плоди.

Ті команди, які виступали в цьому сезоні у чемпіонаті U-11, переходять у вікову категорію U-12, де вже через три місяці будуть боротись за звання чемпіона області у даній віковій категорії.

Далі відбулось нагородження футболістів змагань ДЮФЛІФО U-12. У підсумку юнаки калуського ФК "Ігровець" отримали "бронзові" медалі, юнаки СДЮСШОР "Прикарпаття" – "срібні" медалі, юнаки ДЮФК "Ніка-05" – "золоті" медалі та Кубок.

ПІДСУМКОВА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ФІНАЛЬНОГО ЕТАПУ ЧЕМПІОНАТУ ДЮФЛІФО U-12

1. ДЮФК "Ніка-05" (Івано-Франківськ)

2. СДЮСШОР "Прикарпаття" (Івано-Франківськ)

3. ФК "Ігровець" (Калуш)

4. Надвірнянська ДЮСШ

5. Коломийська районна ДЮСШ

6. Городенківська ДЮСШ

ДЮФК "Ніка-05" Івано-Франківськ – чемпіон ДЮФЛІФО U-12

ДЮФК "Ніка-05" Івано-Франківськ – чемпіон ДЮФЛІФО U-12

ДЮФК "Ніка-05" Івано-Франківськ – чемпіон ДЮФЛІФО U-12

ДЮФК "Ніка-05" Івано-Франківськ – чемпіон ДЮФЛІФО U-12

ДЮФК "Ніка-05" Івано-Франківськ – чемпіон ДЮФЛІФО U-12

ДЮФК "Ніка-05" Івано-Франківськ – чемпіон ДЮФЛІФО U-12Переможний гол вихованців ДЮФК "Ніка-05"

ДЮФК "Ніка-05" Івано-Франківськ – чемпіон ДЮФЛІФО U-12

ДЮФК "Ніка-05" Івано-Франківськ – чемпіон ДЮФЛІФО U-12

ДЮФК "Ніка-05" Івано-Франківськ – чемпіон ДЮФЛІФО U-12

ДЮФК "Ніка-05" Івано-Франківськ – чемпіон ДЮФЛІФО U-12

ДЮФК "Ніка-05" Івано-Франківськ – чемпіон ДЮФЛІФО U-12ДЮФК "Ніка-05" Івано-Франківськ

Більше фото фінального етапу змагань ДЮФЛІФО вікової категорії U-14 та церемонії нагородження команд в розділі сайту ФОТОГАЛЕРЕЯ.

Джерело
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.