- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Суперкубок ДЮФЛІФО розіграють "Прикарпаття-Тепловик" та "Медик-Лісівник"

17 Червня 2019 (14:30)

На вихідних визначились переможці юнацького чемпіонату та першості області, які й позмагаються за Суперкубок ДЮФЛІФО сезону 2018/2019.

Задовго до фінішу чемпіонату ДЮФЛІФО U-18 золоті нагороди поточного сезону гарантував собі юнацький склад франківського "Прикарпаття-Тепловика". Ще б пак, адже команда Сергія Пташника перемогла у всіх (!) зіграних матчах, залишивши далеко позаду земляків з "Ніки-Вовчинець" та надвірнянський "Бескид". Всього в сезоні франківці здобули 18-ть перемог, продемонструвавши при цьому високу результативність - 108 (!) забитих м'ячів у ворота суперників.

А от у першості ДЮФЛІФО U-18 сезон ще триває. Щоправда, завдяки вчорашній перемозі над ФК "Рогатин" (3:1) юнаки солотвинського "Медика-Лісівника" достроково вибороли чемпіонське звання і позмагаються за Суперкубок ДЮФЛІФО.

Матч за звання абсолютного чемпіона області у віковій категорії U-18 між "Прикарпаття-Тепловиком" та "Медиком-Лісівником" пройде у четвер, 27-го червня, на стадіоні "Вихор" у Ямниці. Час початку матчу ми повідомимо дещо згодом.

Нагадаємо, цьогорічний Суперкубок стане третім в історії. У першому розіграші турніру, що відбувся у 2017-му році, зійшлись НФК "Бурштин" та "Карпати" з Брошнів-Осади. Тоді почесний трофей завдяки дублю Ясінського вибороли юні футболісти "Бурштина" (2:1). А от минулого року вперше Суперкубок над головою підняли вихованці франківського "Тепловика-ДЮСШ-3", які без особливих проблем розібрались з однолітками з ФК "Рогатин" (3:0).

Всі переможці Суперкубка ДЮФЛІФО U-18:

 Сезон
 Переможець Рахунок 
 Фіналіст Місце проведення
 2016/2017 
 НФК "Бурштин"
 2:1 "Карпати" Б-О 
 Ів.-Франківськ
 2017/2018 "Тепловик-ДЮСШ-3" І-Ф 
 3:0 ФК "Рогатин"
 Ів.-Франківськ
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.