- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Наші профі. Підсумки сезону: ПФЛ

24 Червня 2019 (12:00)

Попри те, що цьогоріч Івано-Франківщина вперше за багато років була представлена двома клубами у змаганнях під егідою ПФЛ, прикарпатські футболісти вдало "засвітились" і в інших командах.

ПЕРША ЛІГА ПФЛ

Ростислав Волошинович ("Волинь" Луцьк)
13 матчів в лізі (3 голи, 2 попередження)

Навесні 2019-го полку наших профі у Професіональній футбольній лізі прибуло - півоборонець Ростислав Волошинович після не зовсім вдалої осені у складі прем'єр-лігового "Львова" уклав контракт з луцькою "Волинню". Волиняни протягом сезону підтвердили реноме фаворитів, виборовши "бронзу" Першої ліги і отримавши шанс підвищитись у класі крізь призму матчів плей-офф. Суперником волинян у плей-офф стали львівські "Карпати", тож галицько-волинське дербі видалось на славу для вболівальників, але не для луцького клубу - 0:3 за підсумком двох ігор і в УПЛ залишаються "зелено-білі". Наш півзахисник в сезоні відіграв 13 поєдинків, в яких відзначився трьома забитими м'ячами.

ДРУГА ЛІГА ПФЛ (А)

Ігор Ощипко (ФК "Минай")
23 матчі в лізі (5 попереджень), 3 матчі в Кубку України

Футбольний клуб "Минай" разом з Ігорем Ощипком підвищився у класі і наступного сезону розпочне виступи у Першій лізі. Ще б пак, "лиси" стали переможцями чи ненайцікавішої та інтригуючої групи в історії ПФЛ, лише на один бал випередивши "Черкащину-Академію". А от у фіналі команда тоді ще під орудою Кирила Куренка програла "Кременю" (0:1) та задовільнилась срібними нагородами Другої ліги. Наш досвідчений захисник одразу став основним в ігрових схемах закарпатського клубу - загалом в сезоні провів 23 матчі, левову частку з яких розпочинав у стартовому складі.

Фото: fcminaj.com, fcvolyn.net

Читайте також:
Наші профі. Жінки. Підсумки сезону: Перша ліга
Наші профі. Футзал. Підсумки сезону: Україна

Андрій МОКЛЯК, SPORT.IF.UA

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.