- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Збірна України серед ветеранів провела матчі на Прикарпатті

24 Червня 2019 (18:05)

Минулими вихідними найбільше пощастило вболівальникам футболу затишних Болехова та Долини. Саме в цих невеличких містах Івано-Франківщини 22 та 23 червня Національна збірна України серед ветеранів провела дружні матчі з місцевими ветеранськими командами, які вже традиційно були присвячені підтримці українських військових в зоні ООС.

Після спекотної столиці краса мальовничого прикарпатського краю захопила погляд легенд футболу. Але ненадовго, бо в насиченому графіку вони мали знайти час не лише на футбольний матч, а ще й на зустрічі з уболівальниками та учасниками ООС. Анатолій Дем’яненко та Володимир Лозинський покликали під синьо-жовті прапори наступних виконавців: Мирон Маркевич, Олег Собуцький, Сергій Нагорняк, Юрій Максимов, Микола Іщенко, Володимир Єзерський, Святослав Сирота, Віктор Уляницький, Андрій Хомин, Олександр Венглинський, Віталій Мандзюк, Андрій Оксимець, Віталій Самойлов, В’ячеслав Свідерський, Богдан Шершун та Володимир Бондаренко.

"Карпати" Болехів – Національна збірна України – 2:5

Ініціатором запрошення збірної на Франківщину виступив Андрій Стандіо, учасник ООС та організатор багатьох масових заходів.

"У 2016 році відбулося моє знайомство з футбольними кумирами молодості. І відтоді нам вдалося реалізувати багато цікавих проектів, – розповідає Андрій. – В Івано-Франківську провели турнір до річниці Іловайської трагедії, в якому окрім збірної зіграли ветерани «Прикарпаття» та команда «Прикарпаття-АТО». В Долині був зимовий турнір, присвячений вшануванню наших воїнів. Скажу відверто, такого захоплення та задоволення, як від співпраці з Національною збірною ветеранів, ще ніколи не отримував. Це люди з великої літери, професіонали своєї справи та патріоти України. Олег Собуцький радо погодився привезти команду до Болехова та Долини, а ми вже все спробували організувати на найвищому рівні. Скажу відверто, такого свята ці міста вже давно не бачили, як і футбол такого рівня".

Хоча підсумковий рахунок розгромний, «Карпати» аж-ніяк не виглядали хлопчиками для биття. Тривалий час на полі трималася рівновага, і лише наприкінці зустрічі висока майстерність та досвід знаменитих українських футболістів далися взнаки. У підсумку на забиті м’ячі від Олега Собуцького (двічі), Сергія Нагорняка, Юрія Максимова та Миколи Іщенка господарі відповіли двома влучними пострілами Михайла Басараба.

Красиві голи та здобуті перемоги радують наших уславлених ветеранів, але найбільше тішить любов і повага глядачів, яка через роки стає все більш щирою та відкритою. Мирону Маркевичу місцеві майстри презентували власноруч вироблену ікону, юні вболівальники зробили з кумирами тисячі селфі, брали автографи. Подякувавши за таку увагу, завершилося футбольне свято традиційно – на поле вийшли восьмеро учасників ООС, мешканців Болехівського району, кожному з яких було презентовано футбольні сувеніри.

"Нафтовик" Долина – Національна збірна України – 2:6

Візит збірної співпав із вшануванням місцевого «Нафтовика», який удесяте в історії став чемпіоном Івано-Франківської області. Власне, поки молоді гравці готувалися до отримання нагород, на поле вийшли їхні старші партнери, аби показати, що і вони зараз чогось варті. Тренер Степан Штень, якого знають та поважають і за межами Франківщини, хотів дати гідний бій збірній ветеранів. Можливо і арбітра на гру вибрали «на вдачу» – Михайла Басараба – який днем раніше грав за Болехів.

Жоден з уболівальників, який прийшов на затишний стадіон «Нафтовик», не пожалкував про свій вибір. Господарі зусиллями Олега Дем’яника відкрили рахунок, могли і збільшити його, але Олег Дутчак не реалізував пенальті. Запахло смаженим, але як не старалися місцеві майстри, повторився сценарій гри в Болехові. Тричі відзначився організатор збірної ветеранів та її нападник Олег Собуцький, ще по разу Віталій Самойлов, Сергій Нагорняк та Андрій Хомин. Гол престижу на рахунку Ігора Стефанишина, і в підсумку – 6:2!

За матеріалами прес-служби АВФУ

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.