- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Богдан Оринчак: Я приїхав у команду топ-рівня

26 Червня 2019 (13:40)

Автор голу у ворота луганчан Богдан Оринчак поділився власними враженнями від роботи у складі дніпрян:

— Богдане, вітаємо з голом, адже не кожного дня доводиться забивати такій команді, як «Зорі». Які у тебе відчуття після перших тренувальних днів у складі спортклубівців?

— В першу чергу дякую за привітання, ну, а що стосується роботи із Дмитром Станіславовичем, то, звичайно, задоволений, адже я перший раз приїхав у таку команду ТОП-рівня. Тут умови, звичайно, не такі, як у нас в Івано-Франківську, рівень набагато вищий, інтенсивність дуже велика і мені трошки важко, оскільки я приїхав з відпустки і ще трохи не готовий до таких навантажень, але з кожним днем втягуюся і, думаю, що все поліпшиться.

— Як би ти хотів, що б ці оглядини для тебе закінчилися?

— Звичайно, я, як футболіст-професіонал, хочу для себе і свого майбутнього найкращого, і хотілося залишитися в СК «Дніпро-1», але тут все залежить у першу чергу від керівництва клубу, ну і, звичайно, від мене самого, від моєї роботи. Як я себе проявлю, так зі мною поступлять у цій ситуації. Дуже хочеться залишитися, але про це знають тільки Бог і Дмитро Станіславович.

— Як тобі атмосфера в команді?

— Насправді, я думав, що буде набагато гірше, але тут хлопці хороші, колектив просто ТОП-рівня, ніхто нікого не підколює, хоча, звичайно, є якісь приколи. Я, наприклад, україномовний, і мені хтось російською підказує, хтось українською, яку вправу, як виконувати – усі завжди допомагають, постійно кажуть: «Не хвилюйся, розслабся, грай у своє задоволення і не бійся тут грати». Все це зрозуміло, оскільки нова команда, новий колектив і інші відчуття.

— Нагадай, хто тобі гольову передачу віддав?

— Ігор Когут.

— А він не казав, що тепер від тебе на піцу чекають?

— Ні, поки що, нічого не говорив. Він найпозитивніший у роздягальні. А на рахунок піци – нема питань (посміхається).

СК "Дніпро-1"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.