- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

ФК "Саджава" – володар Кубка Богородчанського району

27 Червня 2019 (11:00)

У неділю в Богородчанському районі відбулися фінальні поєдинки кубка району в доорослих та юнаків. Матчі проходили на стадіоні імені М. Поворозника у Богородчанах.

Першими на футбольне поле вийшли юнаки Горохолини та Саджави. Фінальна гра розпочалася швидкими атаками саджавських футболістів. Уже на 3-ій хвилині їх капітан Д. Соловей з 11-метрового удару відкрив рахунок. У другій половині першого тайму горохолинці вирівняли ситуацію на полі – кращий бомбардир юнацького чемпіонату О. Дем’янець поновив рівновагу.

У другому таймі активніше грали горохолинські гравці, які ще двічі відзначилися у воротах суперника. Отже, 3:1 на користь юнаків Горохолини, які вперше стали володарями районного Кубка.

ФК Горохолина – володар Кубка Богородчанського району серед юнаків сезону 2018-2019 років
ФК "Горохолина" – володар Кубка Богородчанського району серед юнаків сезону 2018-2019 років

У головному фінальному матчі дорослих складів зустрілися цьогорічний чемпіон району "Карпати" (Старі Богородчани)та минулорічний володар Кубка району ФК "Саджава". З перших хвилин поєдинку активнішими виглядали саджавські футболісти, які провели результативну атаку – Тарас Завадський забив м’яч, який у підсумку виявився переможним.

Поступово гра вирівнялася, і в другому таймі більшість ігрового часу в атаках провели старобогородчанці. Наприкінці матчу капітан "Карпат" не реалізував пенальті, втративши можливість зрівняти рахунок. Отже, 1:0, і Кубок району їде до Саджави.

ФК Саджава – володар Кубка Богородчанського району серед дорослих сезону 2018-2019 років
ФК "Саджава" – володар Кубка Богородчанського району серед дорослих сезону 2018-2019 років
Джерело
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.