- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Юнаки "Прикарпаття-Тепловика" вибороли Суперкубок ДЮФЛІФО

27 Червня 2019 (16:45)

Вчора на стадіоні "Вихор" у Ямниці визначився володар Суперкубка ДЮФЛІФО серед команд U-18 сезону 2018/2019 років.

У боротьбі за Суперкубок зійшлись переможець чемпіонату ДЮФЛІФО "Прикарпаття-Тепловик" та першості ДЮФЛІФО "Медик-Лісівник" з Солотвина. Саме цим суперникам і випала доля визначити абсолютного чемпіона Івано-Франківщини у віковій категорії U-18.

Напередодні матчу пройшла традційна церемонія вшанування переможців Першості ДЮФЛІФО футболістів "Медика-Лісівника". Зокрема, заслужені медалі та почесний кубок за перемогу у другій лізі ДЮФЛІФО юним гравцям вручили перший заступник голови Івано-Франківської обласної федерації футболу Тарас Клим та виконавчий директор ДЮФЛІФО Микола Васильків.

Щодо самого поєдинку, то краще звітний матч розпочали номінальні господарі поля, які ледь не з перших хвилин дали зрозуміти, що прагнуть поповнити клубну колекцію ще одним трофеєм. Попри те, солотвинцям вдалось не лише стримати атакувальний запал команди Сергія Пташника, а й першими відкрити лік голам у матчі. Після розіграшу штрафного поблизу воріт франківців найпрудкішими на добиванні виявився Олег Дурда - 0:1.

Одного оберту секундної стрілки вистачило франківцям, щоб відновити статус-кво. Михайло Остапчук більярдним пострілом з-за меж карного майданчика влучив у самісіньку "шістку" і зрівняв рахунок у матчі. Далі супершанс вивести свою команду вперед втратив Олег Павлюк, що ударом з пенальті "струсонув" стійку воріт солотвинців. Не пощастило "Прикарпаттю" і в наступному епізоді, в якому поперечка на пару з голкіпером врятувала "медиків" від неприємностей. А от останнє слово у першому таймі було за командою з Богородчанщини і лише впевнена гра Романа Сердюка не дозволила змінити рахунок на табло. 

По перерві "Прикарпаттю" вдався футбольний бліц-криг, який і став визначальним у матчі. Протягом трьох хвилин один з найкращих у складі франківців Андрій Хома оформив дубль і фактично поховав надію вболівальників номінальних гостей на позитивний результат. Спочатку талановитий нападник розібрався з кількома оборонцями і без особливих проблем вразив ворота "медиків", а за кілька миттєвостей забив брата-близнюка першого м'яча і встановив остаточні 3:1 на користь "Прикарпаття-Тепловика".

Поточний сезон для команди Сергій Пташника без особливої скромності можна назвати тріумфальним. Ще б пак, у сезоні 2018/2019 франківська команда перемогла у всіх (!) зіграних зустрічах та до золотих нагород юнацького чемпіонату області додала ще й Суперкубок ДЮФЛІФО.

Опісля фінального матчу традиційна церемонія вшанування володаря та фіналіста Суперкубка, а юні гравці ули нагородженні заслуженими медалями та призами. Також ІФФФ спільно з ДЮФЛІФО нагородила спеціальними відзнаками тренерів та функціонерів за вагомий вклад у розвитку футболу на теренах Прикарпаття.

"Прикарпаття-Тепловик" U-18 Ів.-Франківськ - "Медик-Лісівник" U-18 Солотвин - 3:1 (1:1)
26 червня.
Суперкубок ДЮФЛІФО. с. Ямниця, стадіон "Вихор". 100 глядачів, +29С.
Голи: Остапчук, 22, Хома, 43, 46 - Дурда, 8.
"Прикарпаття-Тепловик": Сердюк, Диндин (Лесів, 70), Феліпович, Гавронський, Федорович (Тарантюк, 78), Ковдрин (Василів, 55), Остапчук (Семендяєв, 78), Павлюк (Шевчук, 80+1), Хома (Дюг, 80), Радульський, Крижанівський. Головний тренер: Сергій Пташник.
"Медик-Лісівник": В. Барабанов, Проців, В. Красілич, Дурда, Бойко (Цьомко, 75), Савчук, Василик, Ватаманюк, Д. Барабанов, Зеленько (Битківський, 70), Ю. Красілич. Запасні: Пирожон, Белей, Завалкевич. Головний тренер: Дмитро Данилюк.
Нереалізований пенальті: Павлюк (П-Т), 28.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.