- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Кушецький, Сивка та Лазорик у символічній збірній Аматорського чемпіонату України

03 Липня 2019 (22:00)

По завершенню змагань в Аматорському чемпіонаті України організатори спільно з сайтом Спортарена визначили символічну збірну сезону 2018/9 років у четвертому по силі дивізіоні українського футболу. Нагадаємо, що серед учасників ліги й двоє представників Прикарпаття - коломийське "Покуття" та галицькі "Карпати".

Троє гравців наших команд потрапили до символічної збірної.

Микола Лазорик (Покуття Коломия Івано-Франківська область)
34 роки. 18 матчів – 2 голи – 3 асисти
Гравець, який, за легендою, заради місцевого футболу відмовив клубам вищого дивізіону України та Казахстану. Є лідером захисної ланки коломиян, вдало грає вгорі, вміє нав’язати та виграти боротьбу. Кінцівка сезону не вдалася ні йому, ні команді – Вікторія показово переграла захист Покуття, але ветеран загалом провів хороший сезон.

Ігор Кушецький (Карпати Галич Івано-Франківська область → Покуття Коломия Івано-Франківська область)
28 років. 20 матчів – 6 голів – 5 асистів
Екс-гравець ФК Тернопіль із досвідом матчів у ПФЛ та навіть футзалі змінив дві команди по ходу нашого чемпіонату, але залишив за собою стабільну участь у результативних комбінаціях. Відомий сольними рейдами, хорошими ударами зі штрафних і пенальті, а також, власне, вмінням заробити ці стандарти.

Тарас Сивка (Покуття Коломия Івано-Франківська область)
27 років. 9 матчів – 7 голів – 6 асистів
Восени розривав Групу 1 за рахунок дриблінгу та хитрого підкрученого удару, але під час зимової перерви перейшов у ФК Калуш. У Другій лізі і він, і його нова команда виступили нижче своїх можливостей, але це вже зовсім інша історія.

 

 

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.