- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Ветерани "Прикарпаття" та збірна Діаспори відзначили річницю франківського футболу

08 Липня 2019 (12:00)

На стадіоні "Хет-Трик Арена" відбувся товариський матч присвячений 110-ій річниці першого футбольного матчу у Станіславові.

У дружній грі зійшлись ветерани футбольного клубу "Прикарпаття" та збірна Української діаспори, а сама подія пройшла у рамках турніру "Кубок світу-Кубок Єдності-2019", що цими днями тривав в Івано-Франківську.

Склад збірної діаспори виявився дещо ослабленим, адже в ній не зіграли гравці збірних Іспанії та США, які задіяні у фіналі вже згаданого Кубка світу-Кубка Єдності. А от у складі "Прикарпаття" на поле "Хет-Трик Арени" вийшли Юрій Шулятицький, Володимир Чуйко, Микола Зуєнко та ін. Сам матч, як і прогнозувалось, видався цікавим для вболівальників, якій прийшли підтримати футболістів та відзначити пам'ятну дату в історії прикарпатського футболу. Попри статус дружнього в матчі таки був визначений переможець - єдиний гол Юрія Шулятицького в дебюті першого тайми схилив шальки терезів на користь франківців. 

Опісля матчу команду-переможницю пам'ятними відзнаками та медалями нагородив голова Української всесвітньої координаційної ради, один з організаторів Кубка Єдності Михайло Андрійович Петруняк.

Товариський матч з нагоди 110-ої річниці першого футбольного матчу у Станіславові
07.07.2019 (неділя)
"Хет-Трик Арена" (м. Івано-Франківськ)
Ветерани ФК "Прикарпаття" - Збірна Української діаспори - 1:0 (1:0)
Гол:
Шулятицький, 11.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.