- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Іван Сондей: Виступаючи в «Олімпіку», здобув досвід

10 Липня 2019 (13:00)

Уже екс-півзахисник донецького клубу розповідає про радикальні зміни в його кар’єрі, що трапилися за останні дні.

— Іване, у Вашій кар’єрі починається новий етап. Як розцінюєте попередній?

— Дуже позитивно. Я провів у «Олімпіку» два роки, для мене це перша команда УПЛ. Виступаючи тут, здобув великий досвід. Особливо вдячний тренерському штабу, який запросив мене в клуб, і я перейшов із Першої ліги в УПЛ. Також вдячний іншим тренерським штабам, керівництву, персоналу, партнерам.

— Чи є вже якісь конкретні варіанти працевлаштування?

— Є пропозиція, проте поки не маю на руках контракту, нічого не говоритиму.

— Це клуб УПЛ чи, згідно з деякими чутками, Першої ліги?

— Не можу розкривати таких деталей.

— Із огляду на все, давайте поговоримо «на загальну тему» — літні тренувальні збори. У принципі Ваш варіант — футболіст починає збір в одному клубі, завершуючи в другому — доволі розповсюджений. Погоджуєтеся?

— Є різні варіанти. Нормальний — такий, як у мені: це коли гравцеві на початку підготовки кажуть, аби підшуковував інший клуб. А ненормальний, коли сезон ось-ось почнеться, а футболістові кажуть, що він не потрібен. У моєму випадку все було добре: ми поговорили з Президентом клубу й вирішили припинити співпрацю за згодою сторін.

— Кожна українська команда по-різному планує міжсезонну виучку. Наприклад, місце зборів: чи грає велику роль — саме влітку — те, в Україні чи за кордоном готується команда?

— Влітку це не має принципового значення, оскільки тоді у нас багато хороших баз із якісними полями. Тоді все сприяє повноцінній підготовці. Зима — інша справа: цієї пори треба їхати в тепліші краї.

— Іще про різні підходи: деякі команди («Десна», «Олександрія») провели по п’ять спарингів, «Олімпік» — один. Чи має це принципове значення?

— У кожного тренера своє бачення підготовки. Може бути, що ті колективи, які поки зіграли мало, наженуть своє до 30 липня. Не забувайте: фактично період літньої підготовки лише стартував, висновки робити зарано.

— У Вас, виходить, настав другий період літньої відпустки. Цього разу, можна сказати, не зовсім запланованої…

— Зразу після завершення сезону я поїхав додому, де провів усю відпустку. Зараз перебуваю тут же. Воно ж як: гірське повітря дуже відрізняється від київського!

upl.ua

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.