- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Карпати" - ФК "Калуш" - 1:0. Не встояли у Львові

11 Липня 2019 (09:35)

Напевне найкращим спарингом для перевірки власних можливостей є матч з клубом елітного дивізіону. Тож саме у вчорашній грі проти "Карпат" наставник "червоно-чорних" Василь Качур міг сповна побачити картину гри своїх підопічних на фоні сильнішого суперника.

Тож не дивно, що у першому таймі калушанам довелось більше оборонятись, ніж атакувати. Та справжнім героєм дня став наш голкіпер Єгор Попович, що рятував здавалось би у безнадійних ситуаціях. Та й "Калуш" не забував відповідати гострими контратаками - удари Володимира Савошка та Дмитра Скакуна, на превеликий жаль для калуських вболівальників, не досягнули мети. У другому таймі "зелено-білі" таки домоглися свого - потенційний новачок "Карпат" ударом з гострого кута відкрив рахунок у матчі. Мали шанс калушани відновити статус-кво, та м'який навіс від Владислава Танчина став легкою здобиччю для голкіпера господарів. У підсумку, 1:0 - перемога "Карпат" у цікавому та інформативному для обох наставників матчі.

Відзначимо, що вже сьогодні "Калуш" зіграє черговий спаринг. На стадіоні "Хімік" суперником "червоно-чорних" буде юнацький склад луцької "Волині". Початок о 17:00.

"Карпати" Львів - ФК "Калуш" - 1:0 (0:0)
Гол:
ГНП, 59.
"Карпати" (1-й тайм): Підківка, Мартінс, Ковтун, Вакуленко, Дубінчак, Вербний, Кльоц, Мохамед, Гуцуляк, Ді Франко, Карпенко.
"Карпати" (2-й тайм): Підківка (Задерейко), Веремієнко, Прце, Дубінчак (Слива), Вербний (Лях), Кльоц, Ременюк, Понде та три гравці на перегляді.
ФК "Калуш": Попович, ГНП (Поручинський, 83), ГНП, Сениця, Заваляк (ГНП, 66), Кохман (ГНП, 46), Савошко (Лебедь, 62), ГНП (Кисленко, 74), Скакун (Танчин, 56), ГНП, Книш.

Інформаційна служба ФК "Калуш"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.