- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

ФК "Калуш" - "Волинь" U-19 - 2:1. Перша перемога на зборах

12 Липня 2019 (11:00)

Протягом двох днів футбольний клуб "Калуш" провів два діаметрально протилежні спаринги.

Якщо з "Карпатами" "червоно-чорним" здебільшого доводилось оборонятись (0:1), то у матчі з юніорським складом "Волині" Василь Качур випробував атакувальний хист своїх підопічних.

Вже на 4-ій хвилині гри калушанам вдалось відкрити рахунок у матчі - Сергій Кисленко вистрибнув найвище у воротарській суперників і ефектно замкнув подачу від Ігоря Поручинського. Не минуло й двох хвилин, як потенційний новачок команди міг подвоїти перевагу господарів, та на допомогу волинянам прийшла поперечка. Попри потужний старт і велику кількість гострих нагод більше відзначитись калушанам у першому таймі так і не вдалось.

А от по перерві настала найбільш довгоочікувана подія для калуських вболівальників - після чотирьох місяців без футболу до гри повернувся капітан Ярослав Олевич, що замінив Володимира Сениця у центрільній лінії оборони. Василь Качур традиційно експериментував зі складом у другому таймі, випробовуючи гравців на різних позиціях. Все ж під завісу матчу суперники обмінялися влучними ударами, але двічі забивали... калушани. Спочатку волиняни завдяки автоголу потенційного новачка відновили статус-кво, а через кілька миттєвостей двоходівка Савошко-Скакун завершилась більярдним пострілом останнього у нижню "шістку" - 2:1, перша перемога "Калуша" на літніх зборах.

Вже у неділю, 14-го липня, на футбольний клуб "Калуш" очікує черговий спаринг. Суперником наших хлопців буде тернопільська "Нива". Місце проведення та час початку матчу наразі узгоджується.

ФК "Калуш" - "Волинь" U-19 - 2:1 (1:0)
Голи:
Кисленко, 4, Скакун, 88 - ГНП, 83, аг.
ФК "Калуш": Попович, Сениця (Олевич, 46), ГНП, ГНП, Заваляк (ГНП, 46), Лебедь (Кисленко, 75), Кохман (Скакун, 57), Танчин (ГНП, 63), Поручинський (Савошко, 57), Кисленко (ГНП, 46), ГНП (Книш, 63).

Голи матчу:


Інформаційна служба ФК "Калуш"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.