- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

ФК "Калуш" - "Агробізнес" - 1:2. Завершили літній цикл підготовки

20 Липня 2019 (16:09)

Останнім суперником футбольного клубу "Калуш" у завершальному циклі підготовки до Другої ліги став першоліговий "Агробізнес".

У грі проти суперника вищого за класом наставник господарів Василь Качур виставив найбільш близький до найсильнішого склад. Щоправда, наразі кілька гравців перебувають в лазареті команді, тож стартову "обойму" не можна назвати оптимальною. Все ж перші гострі моменти в матчі створили "червоно-чорні" зусиллями Данила Книша. Спочатку удар нашого реактивного півзахисника заблокували, а за кілька миттєвостей лише рикошет врятував "пекарів" від неприємностей. Далі більше - двоходівка Танчин-Денега завершився потужним і дещо неточним ударом останнього із-за меж карної зони. Та відкрити лік голам у грі вдалось гостям - Когут скористався непорозумінням в оборонних редутах калушан і без особливих проблем у ближньому бою переграв Поповича.

Другий тайм розпочався з шикарного удару Володимира Савошко зі штрафного метрів 25-ти,який,на жаль для вболівальників, лише струсонув поперечку воріт. А от друга хвиля атаки завершилась результативності - Данило Книш теж не без допомоги каркасу воріт відновив паритет (1:1). Все ж останнє слово у грі було за гостями - навіс Семенця злетів за "комірець" Поповичу (1:2).

Вже наступного тижня розпочинається новий футбольний сезон. Матч 1-го туру Другої ліги футбольний клуб "Калуш" проведе на домашній арені 28-го липня. У цей день суперником "червоно-чорних" буде петропавлівська "Чайка". Початок гри о 18:00.

ФК "Калуш" - "Агробізнес" Волочиськ - 1:2 (0:1)
Голи: Книш, 47 - Когут, 27, Семенець, 67.
ФК "Калуш": Попович, Сениця, Матушевський, Поручинський (Олевич, 65), Лаврук (Скакун, 68), Кохман (ГНП, 80), Книш, Савошко (Лебедь, 73), Танчин (ГНП, 85), Денега (ГНП, 55), ГНП (ГНП, 65)

 

Джерело
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.