- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Контрольний матч. «Бескид» - «Прикарпаття» - 1:5

20 Липня 2019 (23:27)

Заключний контрольний матч в рамках другого навчально-тренувального збору "Прикарпаття" провело по дорозі додому - у Надвірній, де зійшлося з учасником чемпіонату області, місцевим "Бескидом". Підопічні Володимира Ковалюка здобули впевнену перемогу 5:1 і в хорошому настрої дісталися до рідного Івано-Франківська, де й продовжать підготовку до старту чемпіонату.

У цьому спарингу тренерський штаб вирішив перевірити у справі чимало молодих гравців, які б конкурували за майбутнє місце в "основі" на різних позиціях. До перерви команди обмінялися забитими м'ячами: на гол Худобяка надвірнянці відповісти всього через 13 хвилин. Попри значну перевагу франківців на футбольному полі втілити її у голи більше не вдавалося - 1:1.

Після перерви традиційно було проведено ряд замін, і саме свіжі гравці зуміли відзначитися, знявши питання щодо переможця. З інтервалом у п'ять хвилин "дубль" оформив Оринчак, забивши свій перший гол з пенальті. Невдовзі Павлюк розвинув успіх "Прикарпаття", а завершальну крапку у грі поставив Януш - 1:5.

Товариський матч
"Бескид" (Надвірна) - "Прикарпаття" (Івано-Франківськ) - 1:5
Голи: ? (33) - Худобяк (20), Оринчак (62, пен., 67), Павлюк (71), Януш (84).

Прикарпаття (1-й тайм): Новак, Бойко, Пастух, Радульський, Феліпович, Дитко, Данищук, Кузьмин, Солдатенко, Цюцюра, Худобяк. У 2-му таймі на заміни вийшли: Сердюк, Яневич, Оринчак, Павлюк, Януш, Семотюк, Хома.

По завершенні другого навчально-тренувального збору гравці "Прикарпаття" отримали два вихідних, а вже з понеділка готуватимуться безпосередньо до стартового матчу чемпіонату. Нагадаємо, що новий футбольний сезон івано-франківці розпочнуть на Закарпатті, де наступної суботи, 27 липня, зустрінуться з дебютантом Першої ліги - "Минаєм".

МФК "Прикарпаття"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.