- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Микола Квасний: «Перехід до «Львова» – великий виклик для мене!»

21 Липня 2019 (14:45)

Захисник ПФК «Львів» Микола Квасний – про свій перехід до розташування «синьо-золотих левів», адаптацію у новому колективі, про те, хто є найкращим крайнім захисником у світовому футболі, а також чому команді так необхідні перемоги у підготовці до нового сезону.

– Миколо, які твої перші враження від перебування у розташуванні ПФК «Львів»? Як тебе прийняв колектив?

– Прийняли мене дуже тепло. З деякими гравцями я вже знайомий, зустрічався з ними раніше на футбольному полі. З бразильцями поступово знайомлюсь. Тренування – цікаві, почав пізнавати щось нове для себе. Загалом, хороший і злагоджений колектив, тому враженні виключно позитивні.

– З ким ти ділиш кімнату на клубній базі?

– З Вовою Адамюком. Ми обидва – з Івано-Франківської області. Він з Калуша, а я – з Долини. Ми добре знаємо одне одного. У нас в кімнаті завжди весела атмосфера. Хто б з хлопців не заходив, ми завжди сміємося. Обговорюємо різні цікавинки з нашого життя. З Вовою не засумуєш (посміхається).

– Як ти призвичаюєшся до колективу, який є наполовину бразильським? Не виникало складнощів у комунікації з новими партнерами?

– ПФК «Львів» – не група українців та бразильців, а єдиний колектив. Колектив – це сім’я, єдине ціле. Футбольна мова – дуже проста. Кожен гравець, на якій би мові не розмовляв, зрозуміє партнера по його діях та сутності на полі. Як щодо адаптації, то як українці з часом все краще розуміють бразильців, так і вони так само. Найголовніше – розуміти один одного на полі. Поза футболом можна десь підійти, посидіти, посміятися, один одного підколоти. З комунікацією немає жодних проблем.

– До цього ти грав за івано-франківське «Прикарпаття», з яким «синьо-золоті леви» зустрічалися в останньому контрольному матчі. Наша команда несподівано програла матч, в якому виглядала сильнішою за суперників. На твою думку, чому так сталося?

– Було приємно зустрітися на футбольному полі з колишніми одноклубниками. Показували хорошу гру і виконували настанови тренера, але вийшло так, що реалізація нас підвела. Не забили жодного голу, хоча моментів мали вдосталь. Але ми не давали грати «Прикарпаттю» у той футбол, в який ця команда може грати. По суті, вони забили нам з пенальті і з 30 метрів. У нашому штрафному майданчику їх взагалі не було. Тому не можу сказати, що рахунок по грі. Але результат такий, який він є. Прикро, адже я мав особисту мотивацію показати хороший футбол. І для колективу це був неприємний день. Так, це не чемпіонат, але коли команда виграє, то й відповідно атмосфера серед хлопців трохи інакша. Тоді усі ходять усміхнені та радісні. Думаю, наші перемоги ще попереду.

– Які ти виконуєш функції на футбольному полі? Чи відрізняються вони від тих, до чого ти звик у попередніх клубах? Які у тебе враження від тренувального процесу під керівництвом Богдана Блавацького?

– Звичайно, тренувальний процес відрізняється, адже кожен тренер працює за своєю системою. Я працював під керівництвом багатьох тренерів, і в усіх завжди була своя специфіка роботи на тренуваннях. Але футбол – скрізь однаковий: треба виходити на поле і грати на результат. Я – крайній захисник. Це одна з ключових позицій у сучасному футболі. Ти не лише гравець захисту, але й фланговий атакуючий виконавець і маєш допомагати своїй команді попереду. Тому флангові гравці переважно отримують найбільші навантаження у матчах.

– Хто для тебе є взірцем крайнього захисника у світовому футболі? На кого ти рівняєшся з топових футболістів?

– Це, без сумнівів, Марсело. Звичайно, є Жорді Альба, є Дані Алвеш, який, незважаючи на поважний футбольний вік, перебуває у солідній формі. Він показував класний футбол минулого сезону в ПСЖ та збірній Бразилії. Але свій вибір я все ж таки роблю на користь Марсело. Він виконує усі необхідні для топового майстра функції на полі. Можливо, в захисті у нього бувають проріхи, але це гравець, що ідеально підтримує атаки.

– Свій наступний товариський матч ПФК «Львів» проведе з луцькою «Волинню». Це передостанній спаринг «містян» на другому тренувальному зборі. Чого очікуєш від цієї гри і наскільки, на твою думку, команда готова до старту нового сезону?

– Очікую хорошу гру, добре знаю рівень луцької команди. Грав проти цієї команди у чемпіонаті минулого року. Там серйозний підбір гравців, які не поступаються за рівнем футболістам Прем’єр-ліги. Вони є дуже згрупованими і показують великий клас. Приємно грати з клубами такого рівня, адже хочеться перевірити себе і нашу команду. Все-таки збори підходять до завершення, і хотілося б вже показати результат. Усі цього зачекалися, оскільки граємо ніби непогано, але з результатом не складається. Звичайно, в першу чергу на зборах награються різні технічні і тактичні моменти, але під кінець збору вже звертаєш увагу на рахунок. Адже усім хлопцям хочеться розпочати сезон на мажорній ноті і з позитивним настроєм. Тим більше, що на початку чемпіонату нас чекають баталії з дуже хорошими командами, тому ми маємо бути морально готовими. Настрій і налаштування мають бути не те, що 100%, а 1000%. Це буде дуже серйозна перевірка для нас усіх.

– Чому ти обрав для продовження кар’єри ПФК «Львів»? Які ти маєш амбіції на майбутнє – клубні та індивідуальні?

– Для мене у футболі найголовніше – розвиток та прогрес у кар’єрі. Завжди намагаюся рухатися далі. Це великий виклик для мене. Колись я був у полтавській «Ворсклі», тоді я не зміг закріпитися у клубі Прем’єр-ліги. Довелося зробити два кроки назад, що зараз зробити той самий крок уперед. Я не здавався, працював два сезони у Першій лізі і чекав свого шансу. Я дуже радий, що ПФК «Львів» помітив мене і запросив на перегляд. Так вийшло, що я підійшов під стиль гри команди. Хочеться показувати свою найкращу гру і продовжувати рухатися тільки уперед. Мій девіз – ніколи не треба здаватися. Завжди усе можливе! Також хочеться приносити користь команді і розуміти, що ти є частиною успішного клубу, який здобуває перемоги та рухається у бік виконання своїх цілей.

Інформаційна служба ПФК «Львів»

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.