- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Троє футболісток з Прикарпаття вибороли "бронзу" студентського Євро

27 Липня 2019 (14:00)

Сьогодні в столиці Іспанії Мадриді завершився чемпіонат Європи з футболу серед жіночих університетських команд.

Збірна команда Харківської державної академії фізичної культури за підсумком турніру фінішувала на третій сходинці, у вирішальному матчі за "бронзу" здолавши Університет Монпельє - 6:2. Приємно, що до тріумфу "фізкультурниць" долучились і тріо футболісток з Прикарпаття - Вероніка Андрухів, Любов Мохнач та Роксолана Кравчук. До слова, саме Андрухів стала однією з головних героїнь поєдинку проти француженок, записавши до свого активу один гол та три асисти. 

Загалом нападниця Вероніка Андрухів провела на турнірі всі шість матчів і відзначилась п'ятьма забитими м'ячами. А от Роксолана Кравчук та Любов Мохнач відіграли у половині поєдинків студентської команди ХДАФК.

Футбол. Чемпіонат Європи серед студентів. Жінки
Група В

1 тур (21.07.2019)
Університет Соґн-оґ-Фьюране (Норвегія) - ХДАФК (Україна) - 1:9
Вероніка Андрухів (Х) вийшла у стартовому складі, на 6-ій та 20-ій хвилинах відзначилась голами і була замінена на 25-ій хвилині. Любов Мохнач (Х) увійшла у гру на 25-ій хвилині. Роксолана Кравчук (Х) залишилась на лаві для запасних.

2 тур (22.07.2019)
ХДАФК (Україна) - Університет Тулузи (Франція) - 8:1
Вероніка Андрухів (Х) відіграла весь матч і на 36-ій та 41-ій хвилинах відзначилась голами. Любов Мохнач (Х) увійшла у гру на 44-ій хвилині. Роксолана Кравчук (Х) увійшла у гру на 49-ій хвилині і на 50-ій хвилині відзначилась голом.

3 тур (23.07.2019)
Університет Франкфурта (Німеччина) - ХДАФК (Україна) - 1:0
Вероніка Андрухів (Х) відіграла весь матч. Любов Мохнач (Х) і Роксолана Кравчук (Х) залишились на лаві для запасних.

4 тур (24.07.2019)
ХДАФК (Україна) - Університет Базеля (Швейцарія) - 1:1
Вероніка Андрухів (Х) відіграла весь матч. Роксолана Кравчук (Х) увійшла у гру на 49-ій хвилині. Любов Мохнач (Х) залишилась на лаві для запасних.

5 тур (25.07.2019)
Університет Леріда (Іспанія) - ХДАФК (Україна) - 1:4
Вероніка Андрухів (Х) вийшла у стартовому складі і була замінена на 46-ій хвилині. Роксолана Кравчук (Х) увійшла у гру на 46-ій хвилині. Любов Мохнач (Х) залишилась на лаві для запасних.

Матч за 3-тє місце (27.07.2019)
Університет Монпельє (Франція) - ХДАФК (Україна) - 2:6
Вероніка Андрухів (Х) відіграла весь матч і на 6-ій хвилині відзначилась голом. Любов Мохнач (Х) увійшла у гру на 41-ій хвилині. Роксолана Кравчук (Х) залишилась на лаві для запасних.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.